🚨 اخبار ارز دیجیتال

بیت کوین (BTC) بهتر از طلا در سبد سرمایه گذاران: جی پی مورگان

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • بیت کوین طلا را به عنوان طبقه دارایی سرمایه گذاران شکست می دهد
  • رابرت کیوساکی برتری بیت کوین بر طلا را توضیح می دهد

به گفته تحلیلگران غول بانکی بزرگ جی پی مورگان، ترمینال بلومبرگ در پلتفرم رسانه اجتماعی توییتر/X توییت کرد که بیت کوین در تخصیص سبد سرمایه گذاران از طلا پیشی گرفته است.

بیت کوین طلا را به عنوان طبقه دارایی سرمایه گذاران شکست می دهد

قابل ذکر است، ارز دیجیتال پیشرو دارای تخصیص ۳.۷ برابر بیشتر از شمش است. تحلیلگران همچنین از میلیاردها دلار سرمایه گذاری در ETF بیت کوین در دو ماه گذشته از زمان تصویب آنها در ژانویه نام بردند، از جمله خروجی عظیم بیت کوین از Grayscale. این جریان های قابل توجه ورودی نشان می دهد که بازار ETF بیت کوین احتمالاً به ۶۲ میلیارد دلار نسبت به طلا خواهد رسید.

در ماه فوریه، بازار کریپتو شاهد افزایش کلی در سرمایه کلی بود. ماهانه بیش از ۴۰ درصد افزایش یافت و به ۲.۲ تریلیون دلار رسید که عمدتاً به لطف افزایش ۴۵ درصدی بیت کوین و افزایش ۴۷ درصدی اتریوم بود. آلت‌کوین‌ها نیز از این روند پیروی کردند و سودهای دو رقمی را ثبت کردند و هر دو بخش DeFi و NFT بازار از این روند پیروی کردند.

در ماه مارس، بیت کوین به بالاترین سطح تاریخ پیاپی رسید که از ۶۹۲۰۰ دلار شروع شد و در اوج تاریخی ۷۳۷۵۰ دلار که در ۱۴ مارس به ثبت رسید متوقف شد. اما در ۲۴ ساعت گذشته، این ارز دیجیتال پرچمدار نزدیک به ۱۰ درصد بهبود یافته و به ۲۰۰۰ واحد کاهش یافته است. سطح فعلی ۶۷۹۰۵ دلار است.

رابرت کیوساکی برتری بیت کوین بر طلا را توضیح می دهد

رابرت کیوساکی، سرمایه‌گذار معروف با دارایی‌های متنوع در کارنامه خود و نویسنده کتاب کلاسیک «پدر پولدار پدر فقیر»، از اپلیکیشن Twitter/X برای به اشتراک گذاشتن دیدگاه‌های خود در مورد اینکه چرا بیت‌کوین بر طلا برتری دارد، استفاده کرد.

کیوساکی به اشتراک گذاشت که در طلا، نقره و بیت کوین سرمایه گذاری کرده و حتی دارای چاه های نفت بوده است. اما او معتقد است که بیت کوین به یک دلیل بزرگ از همه این موارد برتر است: وقتی قیمت طلا/نقره/نفت افزایش می یابد، بیت کوین بیشتری می تواند استخراج شود. برخلاف اینها، در سال ۲۰۰۹، زمانی که BTC به جهان معرفی شد، کل عرضه بیت کوین توسط خالق مرموز آن، ساتوشی ناکاموتو، به ۲۱ میلیون سکه محدود شد.

اخیرا رابرت کیوساکی پیش بینی حماسی قیمت بیت کوین را انجام داد و گفت که انتظار دارد بیت کوین تا پایان سال جاری به ارزش شش رقمی یا ۳۰۰۰۰۰ دلار برسد. این پیش بینی بسیار صعودی با توجه به رویداد نصف شدن آینده و این واقعیت که صندوق های ETF به جمع آوری بیت کوین از بازار ادامه می دهند، انجام شد. آنها در حال حاضر ۱۲.۴ برابر مقدار BTC تولید شده در روز (یعنی ۹۰۰ BTC) می خرند.


منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا