اخبار ارز دیجیتال

بیت کوین (BTC) به طور ناگهانی ۴۳۰۰۰ دلار بازپس گرفت. علت اصلی چرا

فهرست

  • کاهش خروجی مقیاس خاکستری
  • انحلال های اخیر

بیت کوین (BTC) مرز ۴۳۰۰۰ دلار را شکست که نسبت به پایین ترین سطح روزانه خود یعنی ۴۱۷۳۵ دلار افزایش قابل توجهی داشت. بزرگترین ارز دیجیتال از نظر ارزش بازار که در حال حاضر به ارزش تقریبی ۸۴۳ میلیارد دلار است، افزایش حجم معاملاتی بیش از ۱۳ میلیارد دلار را تجربه کرده است.

کاهش خروجی مقیاس خاکستری

فعالیت های اخیر نشان می دهد که جریان خروجی از شرکت مدیریت دارایی دیجیتال Grayscale کاهش یافته است. اطلاعات بازار از Arkham بیان می کند که Grayscale 6900 بیت کوین به ارزش ۲۸۹.۵ میلیون دلار را به Coinbase منتقل کرده است که تقریباً ۳۴ درصد کاهش نسبت به انتقال قبلی را نشان می دهد.

در مقایسه با میانگین حجم انتقال روزانه ۵۳۰.۲ میلیون دلار در هفته گذشته، این نشان دهنده کاهش بیش از ۴۵ درصدی است.

جامعه ارزهای دیجیتال کاهش جریان خروجی را به عنوان یک سیگنال مثبت می بیند. تحلیلگران برجسته ای مانند DonAlt به ظرفیت بیت کوین برای جذب فشار فروش اشاره می کنند که نشانگر قوی قدرت بازار است.

انحلال های اخیر

بازار ارزهای دیجیتال شاهد نقدینگی های قابل توجهی بوده است. داده های Coinglass نشان می دهد که کل نقدینگی ها در ۲۴ ساعت گذشته به ۱۲۰.۵۴ میلیون دلار رسیده است.

قابل توجه است که اکثریت این موقعیت‌های کوتاه مدت بودند. پوزیشن های خرید در مجموع ۶۳.۴۱ میلیون دلار در مقایسه با ۵۷.۱۳ میلیون دلار وجود داشت. این روند انحلال در بازه های زمانی کوتاه تر نیز مشهود است. تنها در چهار ساعت گذشته ۵۱.۷۱ میلیون دلار نقدینگی شد که ۷۶.۷۸ درصد آن کوتاه مدت بود.

صرافی های بزرگی مانند Binance و OKX به این ارقام کمک کردند. انحلال کوتاه مدت به طور مداوم بالاتر از انحلال طولانی بوده است. این نشان می دهد که با افزایش قیمت بیت کوین، شرط های نزولی در حال سخت تر شدن هستند.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا