اخبار ارز دیجیتال

بیت کوین (BTC) Staking در شبکه اجتماعی L2 Testnet راه اندازی شد

پروتکل جدیدی ایجاد شده است که به مقیاس پذیری، کارایی هزینه و پایداری زیست محیطی شبکه بیت کوین (BTC) می پردازد و در نهایت پتانسیل شبکه های اجتماعی غیرمتمرکز را در بیت کوین (BTC) باز می کند.

شبکه اجتماعی در بیت کوین (BTC)، شبکه آزمایشی به صورت زنده پیشرفت می کند

طبق بیانیه رسمی تیم شبکه اجتماعی، یک پروتکل پیشرو مبتنی بر سهام بیت کوین، راه حل آن در شبکه آزمایشی منتشر شده است.

تصویر: شبکه اجتماعی

راه اندازی شبکه آزمایشی شبکه اجتماعی و برنامه مشوق اولیه جامعه محور همزمان با انتشار وایت پیپر رسمی مورد انتظار این پروژه است.

این پروتکل به عنوان اولین پروتکل کاملاً غیرمتمرکز و غیرمتمرکز سهامداری بیت کوین، مأموریت دارد تا اکوسیستم بیت کوین را برای ایجاد زیرساخت ها و انگیزه های جدید برای انواع مختلف شبکه های اجتماعی غیرمتمرکز در Web3 مقیاس کند.

شبکه اجتماعی با ایجاد شراکت با بازیگران اصلی صنعت مانند ChainSafe، Halborn Security، Threefold، BloxRoute و LaunchNodes، متعهد شده است که راهی مطمئن به کاربران ارائه دهد تا دارایی های BTC خود را به اشتراک بگذارند و شکل جدیدی از بازده محلی برای دارندگان بیت کوین ایجاد کنند.

شبکه اجتماعی خود را به عنوان یک پروتکل منبع باز و منصفانه، بدون دخالت VCها و بدون پیش فروش، حساب می کند. این طرح راه اندازی مطابق با اخلاق نسل اول کاربران بیت کوین است.

نعناع Taproot Farmers برای جشن راه اندازی عرضه شد

برای جشن راه‌اندازی، شبکه اجتماعی «Taproot Farmers» را ارائه می‌کند، یک ضرابخانه انحصاری بیت‌کوین Ordinals را به مشارکت‌کنندگان برتر شبکه آزمایشی ارائه می‌کند.

در حالی که شناخته شده است که Ordinals باعث ازدحام جدی در شبکه اصلی بیت کوین (BTC) می شود، شبکه اجتماعی یک راه حل نسل بعدی برای این چالش ارائه می دهد.

با اتصال پروتکل شبکه اجتماعی غیرمتمرکز Nostr به بیت کوین و امکان ذخیره سازی داده های پیوندی در مقیاس بزرگ به شیوه ای غیرمتمرکز، رویکرد آنها به طور موثر هزینه های بالای ناشی از تقاضای فزاینده برای استفاده از بیت کوین برای ذخیره اطلاعات اضافی را حل می کند، همانطور که در بیت کوین Ordinals دیده می شود.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا