🚨 اخبار ارز دیجیتال

بیت کوین (BTC) با بیش از ۷۱ هزار دلار به رکورد جدیدی رسید

بیت کوین با رسیدن به بالاترین قیمت ۷۱۰۹۲ دلاری در صرافی بیت استمپ، رکوردهای قبلی را شکست.

این نقطه عطف زمانی اتفاق می‌افتد که بازار ارزهای دیجیتال همچنان به مقبولیت اصلی خود ادامه می‌دهد و سرمایه‌گذاری قابل‌توجهی را هم از سوی سرمایه‌گذاران خرده‌فروشی و هم از سوی سرمایه‌گذاران نهادی پس از تصویب تعدادی ETF بیت‌کوین جذب می‌کند.

بیت کوین قبل از رسیدن به بالاترین حد خود، بالاترین شمع هفتگی خود را در Bitstamp با ۶۹۰۶۲ دلار ثبت کرد.

انحلال بیش از ۳۰۰ میلیون دلار

بر اساس داده های CoinGlass، نوسانات اخیر قیمت نیز منجر به انحلال قابل توجهی در بازار شده است و در مجموع ۳۳۶.۲۲ میلیون دلار تنها در ۲۴ ساعت گذشته نقد شده است.

اکثر این انحلال‌ها، موقعیت‌های خرید به ارزش ۲۲۴.۷۳ میلیون دلار بودند. ۱۱۱.۴۹ میلیون دلار از انحلال ها شامل موقعیت های باز بود.

مجموع نقدینگی های بازار در یک ساعت گذشته به ۳۹.۶۸ میلیون دلار رسید که نشان دهنده نوسانات بالا در بازار ارزهای دیجیتال است. اکثر این انحلال ها از موقعیت های باز به مبلغ ۳۷.۶۵ میلیون دلار اتفاق افتاده است. این نشان می دهد که افزایش ناگهانی قیمت ها ممکن است باعث این انحلال ها شده باشد. انحلال موقعیت های بلند مدت به طور قابل توجهی کمتر و به ۲.۰۳ میلیون دلار رسید.

OKX با ۱۹.۹۵ میلیون دلار در چهار ساعت گذشته در صدر فهرست صرافی های در حال انحلال قرار گرفت. از این میزان، ۲.۹۹ میلیون دلار شامل موقعیت های خرید و ۱۶.۹۶ میلیون دلار شامل موقعیت های فروش است که ۸۵.۰۳ درصد از کل نقدینگی ها را تشکیل می دهد. بیت‌مکس با انحلال‌هایی به ارزش ۸.۷۱ میلیون دلار، که همگی موقعیت‌های فروش کوتاه بودند، دنبال شد. در نهایت، بایننس با انحلال کلی ۶.۷۴ میلیون دلار، با ۲.۱۲ میلیون دلار در موقعیت های خرید و ۴.۶۳ میلیون دلار در موقعیت های فروش مواجه شد.

منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا