اخبار ارز دیجیتال

بیت کوین (BTC) با ۴۸ درصد افزایش در آدرس های جدید، روند انباشت عظیمی را مشاهده می کند

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بیت کوین (BTC) تجربه بر اساس داده‌های شرکت تجزیه و تحلیل بلاک چین Glassnode، افزایش قابل توجه آدرس‌های جدید به موجی از افزایش علاقه سرمایه‌گذاران و روند انباشت قابل توجهی اشاره دارد. آخرین آمار افزایش قابل توجهی در تعداد آدرس های جدید BTC را نشان می دهد که نشان دهنده افزایش فعالیت در بازار ارزهای دیجیتال است.

از ۲۵ ژانویه، تعداد آدرس های جدید بیت کوین تقریباً ۳۷۰۳۳۰ است. تنها در سه روز، این رقم تا ۲۸ ژانویه به ۵۴۹۸۴۳ افزایش یافت که نشان دهنده افزایش چشمگیر ۴۸ درصدی است. علی مارتینز، تحلیلگر ارزهای دیجیتال، با توجه به این افزایش، از X (توئیتر سابق) استفاده کرد. عنوان کردن مشاهده او

این تحلیلگر معروف کریپتو توضیح داد که افزایش آدرس‌های جدید بیت‌کوین نشان‌دهنده موج رو به رشد علاقه سرمایه‌گذاران به ارز دیجیتال پیشرو از نظر ارزش بازار است. او پیشنهاد کرد که بسیاری از سرمایه گذاران از کاهش اخیر قیمت بیت کوین منتفع شده اند که نشان دهنده اعتماد مجدد به بازار کلی است.

تغییر پویایی بازار

در همین حال، قیمت فعلی بیت کوین با کاهش ۰.۶۴ درصدی در ۲۴ ساعت گذشته، ۴۲۳۴۶ دلار است. با این حال، در هفته گذشته با افزایش ۴.۱۹ درصدی ارزش، مقاومت نشان داد. حجم معاملات بیت کوین نیز به میزان قابل توجهی افزایش یافته است و در ۲۴ ساعت گذشته افزایش ۶.۵۲ درصدی را به ثبت رسانده است و در حال حاضر به رقم چشمگیر ۱۴,۹۳۴,۴۸۸,۴۰۴ دلار رسیده است.

این نوسان آدرس های جدید و افزایش متناظر در فعالیت های معاملاتی در زمانی رخ می دهد که بیت کوین در حال حرکت در نوسانات ارزش است. علیرغم کاهش اخیر، به نظر می رسد سرمایه گذاران با استفاده از قیمت های پایین در روند انباشت سهیم هستند. افزایش علاقه و مشارکت در بازار از نظر بسیاری به شرح زیر است: نشانه های مثبت برای سلامت کلی سکه

فعالان بازار از نزدیک این تحولات را در هفته های آینده زیر نظر خواهند داشت تا پایداری روند انباشت و تأثیر بالقوه آن بر قیمت بیت کوین را بسنجند. به طور کلی، افزایش علاقه و افزایش مشارکت نشان می دهد که بیت کوین همچنان یک نقطه کانونی برای سرمایه گذارانی است که به دنبال فرصت هایی در دنیای پویا و همیشه در حال تغییر دارایی های دیجیتال هستند.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا