اخبار ارز دیجیتال

مارک یوسکو پیش‌بینی می‌کند که در سال 2024 به دلیل افزایش بیت‌کوین، «فشار گمانه‌زنی‌ای از قله» پیش‌بینی شود.

دوره های اندرو تیت
خرید تلگرام پرمیوم


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

به گفته مارک یوسکو، مدیر ارشد اجرایی Morgan Creek Capital که مارک یوسکو، مدیر ارشد سرمایه گذاری مورگان کریک به آن خواهد رسید، ثبت نام ETF بیت کوین بلک راک، آغاز بازار صعودی بعدی بیت کوین است که در سال 2024 به یک رالی سهموی در اوج می رسد.

به گفته مدیر ارشد اجرایی Morgan Creek Capital و مارک یوسکو، تشکیل پرونده ETF بیت کوین بلک راک باعث شروع یک بازار صعودی جدید کریپتو خواهد شد که برای آوریل 2024 برنامه ریزی شده است. این بازار در مقطعی با نزدیک شدن به نیمه عمر خود سهمی خواهد شد.

در مصاحبه ای گفته شد: «بر اساس مدل قانون متکالف، ارزش منصفانه بیت کوین حدود 55000 دلار است. ”

یوسکو پیش بینی می کند که پس از آن سفته بازان به طور انبوه وارد بازار خواهند شد و قیمت بیت کوین را بالاتر از ارزش منصفانه خود به بالاترین حد خود خواهند رساند.

یوسکو پیش‌بینی می‌کند: «شاید زمانی در سال 2024 یک انفجار بزرگ سوداگرانه رخ دهد که منجر به رکود اقتصادی بعدی و زمستان بعدی ارزهای دیجیتال شود».

یوسکو قویاً معتقد است که برنامه ETF بیت کوین بلک راکس توسط SEC تایید خواهد شد و یکی از کاتالیزورهای بازار صعودی سهموی بعدی خواهد بود.

او در مورد تشکیل پرونده اظهار داشت: “فکر می‌کنم معامله اکنون انجام شده است. فکر می‌کنم معامله در طول سال‌ها انجام شده است. آنها فقط منتظر زمان مناسب بودند.”

اگر می خواهید در مورد چشم انداز قیمت بیت کوین یوسکو در ماه های آینده بیشتر بدانید، مصاحبه کامل را از دست ندهید و در کانال یوتیوب ما مشترک شوید.

نویسنده: Marco Castrovilli

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا