🚨 اخبار ارز دیجیتال

صرافی بزرگ پیش بینی می کند قیمت بیت کوین (BTC) در ماه مارس به ۶۳۰۰۰ دلار برسد

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در یک گزارش جسورانه جدید، Matrixport، پلتفرم پیشرو خدمات مالی دارایی دیجیتال، حدس بزن ما فکر می کنیم بیت کوین (BTC) می تواند در اوایل مارس ۲۰۲۴ به سطح ۶۳۰۰۰ دلار برسد. این پیش‌بینی خوش‌بینانه مبتنی بر چندین تحول کلیدی و شاخص‌های اقتصادی است که پتانسیل تأثیرگذاری قابل توجهی بر بازار ارزهای دیجیتال دارند.

یکی از کاتالیزورهای اصلی برای این افزایش مورد انتظار، تصویب صندوق های قابل معامله در بورس بیت کوین (ETF) توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) در ۱۰ ژانویه است. این تایید به بیت کوین مشروعیت جدیدی داد و مشروعیت گسترده تری را ارائه کرد. طیف گسترده ای از سرمایه گذارانی که از طریق مکانیسم های مالی سنتی در سرمایه گذاری های ارزهای دیجیتال شرکت خواهند کرد.

از زمان چراغ سبز، تقاضا برای این ETF های نقدی به سرعت افزایش یافته و حجم معاملات روزانه نزدیک شده است. ۴ میلیارد دلار – این رقم تنها با اولین جنون تجاری مشاهده شده در ۱۱ ژانویه پیشی گرفت. علاوه بر این، پیش‌بینی می‌شود که رویداد نصف شدن بیت‌کوین آینده، که انتظار می‌رود در آوریل ۲۰۲۴ رخ دهد، قیمت بیت‌کوین را بیشتر افزایش دهد.

هاوینگ ها رویدادهای مهمی در اکوسیستم بیت کوین هستند. آنها به طور موثر نرخ تولید سکه های جدید را با نصف کردن پاداش استخراج بلوک های جدید کاهش می دهند. همانطور که رویدادهای گذشته نشان داده است، این کاهش عرضه از نظر تاریخی منجر به افزایش قیمت بیت کوین می شود.

نرخ بهره و انتخابات ریاست جمهوری

گزارش ماتریکسپورت همچنین تأثیر بالقوه عوامل اقتصاد کلان بر ارزش بیت کوین را برجسته می کند. پس از جلسات کمیته بازار باز فدرال فدرال (FOMC) در مورد انتظار کاهش نرخ بهره صحبت می شود. نرخ‌های بهره پایین جذابیت سرمایه‌گذاری‌های بازدهی را کاهش می‌دهد و ترجیح سرمایه‌گذاران را به دارایی‌های رشد محور مانند بیت‌کوین تغییر می‌دهد.

علاوه بر این، انتخابات ریاست جمهوری آینده آمریکا لایه جدیدی از عدم اطمینان را به بازارهای مالی اضافه می کند. چنین دوره هایی از عدم اطمینان سیاسی به طور سنتی باعث شده است که سرمایه گذاران به دارایی های جایگزین مانند بیت کوین روی آورند تا در برابر تغییرات احتمالی سیاست های اقتصادی محافظت کنند.

به طور کلی، تجزیه و تحلیل Matrixport نشان می دهد که همگرایی منحصر به فرد تحولات نظارتی، چرخه های اقتصادی و پویایی بازار می تواند بیت کوین را بالاتر ببرد. ارتفاعات جدید. در حالی که بازار به دلیل نوسانات خود شناخته شده است، ترکیبی از افزایش پذیرش نهادی از طریق ETF ها، شوک عرضه مورد انتظار ناشی از رویداد نصف شدن، و عوامل کلان اقتصادی می تواند در واقع محیط مطلوبی را برای رشد بیت کوین ایجاد کند.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا