اخبار ارز دیجیتال

قیمت بیت کوین (BTC) به ۶۰۰۰۰۰ دلار: پیش بینی توور دمیستر سهام Uber-Bullish

بیت کوینر افسانه ای، اقتصاددان کلان و سرمایه گذار توور دمیستر، سردبیر Adamant Research، به جزئیاتی در مورد بازار صعودی آینده اشاره کرد. در اینجا دلیل تفاوت آن با رالی ۲۰۲۱ است.

۲۰۰-۶۰۰ هزار دلار تا سال ۲۰۲۶: اهداف قیمت بیت کوین (BTC) شرکت Tuur Demeester

تا سال ۲۰۲۶، قیمت بیت کوین (BTC)، بزرگترین ارز دیجیتال، می تواند به سطوحی بین ۲۰۰۰۰۰ تا ۶۰۰۰۰۰ دلار در هر سکه برسد. این رالی باورنکردنی ۴-۱۲ برابری با تریلیون ها پول نقد از برنامه های مختلف نجات مالی و محرک حمایت خواهد شد.

چنین پیش بینی خوش بینانه ای را نویسنده نظریه «اصلاح بیت کوین» با ۲۶۴۰۰۰ دنبال کننده خود در X (توئیتر سابق) به اشتراک گذاشت.

برخلاف بسیاری از گاوهای بیت کوین (BTC)، او تأکید می کند که «بیداری» خرده فروشی، نه مشارکت نهادی، برای صعود بیت کوین (BTC) بسیار مهم است.

بنابراین، Demeester هشداری برای سرمایه‌گذاران خرده‌فروشی که علاقه‌مند به افزایش بالقوه بیت‌کوین (BTC) بالای ۵۰۰۰۰۰ دلار هستند، اضافه کرد:

یکی از مهم ترین درس های بیت کوین را به خاطر داشته باشید: مراقب بدهی ها و قرار گرفتن در معرض بیش از حد احتمالی باشید، زیرا نوسانات آن به راحتی شما را شلاق می زند.

همانطور که U.Today قبلاً پوشش داده شد، او پیش بینی کرد که تا اواسط دسامبر ۲۰۲۳، بیت کوین (BTC) چرخه ۱۲۰۰۰۰ دلاری را در شمال دور کامل خواهد کرد.

دو اوج قیمت BTC به جای یک؟

شایان ذکر است که بیت کوین OG به طرز ماهرانه ای پایان رالی صعودی ۲۰۲۱ را دو سال قبل از رسیدن بیت کوین (BTC) به ۶۹۰۰۰ دلار پیش بینی کرد.

جک مالرز، مدیرعامل Strike، کاملاً با این پیش‌بینی موافق بود، در حالی که سایر بیت کوین‌کنندگان اضافه کردند که اگر دولت‌ها به سرکوب آلت‌کوین‌ها ادامه دهند، بیت کوین می‌تواند حتی بالاتر هم افزایش یابد.

علاوه بر این، Demeester ادعا کرد که چرخه گاو نر در حال انجام می تواند مانند سال ۲۰۱۳ در دو بخش باشد. این ممکن است باعث شود که روند طولانی تر از رالی های ۲۰۱۷ و ۲۰۲۱ باشد.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا