اخبار ارز دیجیتال

قیمت بیت کوین (BTC) با شاخص های انباشت قوی مقاومت نشان می دهد

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بیت کوین (BTC) در آخرین تحولات در بازار ارزهای دیجیتال به نمایش گذاشته انعطاف پذیری قابل توجه در تغییر شرایط بازار. بر اساس آخرین داده های به اشتراک گذاشته شده توسط علی مارتینز، تحلیلگر معروف رمزارز، مقدار قابل توجهی در بیت کوین عقب مانده است که نشان می دهد اعتماد سرمایه گذاران به ارز دیجیتال همچنان قوی است.

این تحلیلگر تاکید کرد که بیش از یک میلیون آدرس بیش از ۶۷۱۰۰۰ بیت کوین در محدوده قیمتی ۶۰۳۳۴ تا ۶۲۱۵۵ دلار خریداری کرده اند. این منطقه تجمع مهم است ایمان قوی سرمایه گذاران روی ارزش و پتانسیل آینده بیت کوین سرمایه گذاری می کنند. محدوده قیمت ذکر شده به عنوان یک دیوار حمایتی اصلی عمل می کند، که نشان می دهد می تواند به عنوان یک سطح حمایتی حیاتی برای بیت کوین عمل کند و به طور بالقوه از کاهش بیشتر قیمت جلوگیری کند.

وضعیت فعلی بازار بیت کوین

نمودار به اشتراک گذاشته شده توسط علی مارتینز نمایشی بصری از موضع فعلی بازار بیت کوین را ارائه می دهد. به ویژه، این واقعیت که درصد قابل توجهی از بیت کوین در اختیار سرمایه گذارانی است که «در پول» هستند، نشان دهنده روند صعودی حاکم بر بازار است. به طور خاص، ۹۴.۶۶ درصد از حجم بیت کوین در این دسته قرار می گیرد، یعنی ۱.۵۸ میلیون بیت کوین به ارزش تقریبی ۹۸.۴۷ میلیارد دلار.

این نشان می دهد که اکثر سرمایه گذاران در حال حاضر از سرمایه گذاری خود سود می برند که می تواند سرمایه گذاری بیشتر را تشویق کند. فعالیت خرید و ما بیشتر از قیمت حمایت می کنیم. از سوی دیگر، تنها بخش کوچکی از بیت کوین «در پول» است یعنی حدود ۵.۱۴ درصد یا ۶۰.۰۲ هزار بیت کوین به ارزش حدود ۵.۳۵ میلیارد دلار و حتی بخش کوچکتر «In the Money» به ارزش حدود ۲۰۷.۵ میلیون دلار ۰.۲۰ درصد یا ۳.۳۴ هزار بیت کوین است. “در پول” است. “خارج از پول.” این داده‌ها به بازار نسبتاً قوی با فشار فروش محدود اشاره می‌کند، زیرا بیشتر سرمایه‌گذاران برای جستجوی بازدهی بالاتر، دارایی‌ها را نگه می‌دارند.

در همین حال، بیت کوین در هفته های اخیر با قیمت فعلی در حال بهبود بوده است برای رسیدن به ۶۲,۰۵۸ دلار، ۴۷.۰۵ درصد افزایش در ۳۰ روز گذشته. این افزایش چشمگیر تا حدی به دلیل جریان های ورودی قابل توجه است که منعکس کننده افزایش علاقه سازمانی به ETF های بیت کوین است. علاوه بر این، بازار در آستانه رویداد نصف شدن بیت کوین در ماه آوریل که از نظر تاریخی منجر به افزایش قیمت ها به دلیل کاهش عرضه شده است، در حال هجوم است.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا