اخبار ارز دیجیتال

۱۵ فوریه پیش بینی قیمت بیت کوین (BTC).

تصویر جلد از طریق www.tradingview.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

با توجه به CoinMarketCap، روند صعودی در بازار ارزهای دیجیتال همچنان ادامه دارد.

بهترین سکه ها CoinMarketCap

BTC/USD

قیمت بیت کوین (BTC) همچنان در حال افزایش است و در ۲۴ ساعت گذشته ۱.۳۴ درصد افزایش یافته است.

تصویر: نمای معاملاتی

در نمودار ساعتی، نرخ بیت کوین در حال آزمایش سطح مقاومت پس از شکست اشتباه حمایت محلی است. اگر خریداران بتوانند ابتکار عمل را حفظ کنند، سرمایه‌گذاران می‌توانند به زودی انتظار خروج از منطقه ۵۳۰۰۰ دلاری را داشته باشند.

تصویر: نمای معاملاتی

در یک بازه زمانی بزرگتر، لازم است بر روی بسته شدن میله از نظر بالای شمع دیروز تمرکز کنید. اگر بالاتر از این و بدون فتیله طولانی رخ دهد، رشد به زودی می تواند منجر به آزمایش منطقه ۵۳۰۰۰-۵۳۵۰۰ دلاری شود.

تصویر: نمای معاملاتی

از منظر میان‌مدت، هنوز هیچ نشانه‌ای از بازگشت وجود ندارد زیرا نرخ بیت کوین همچنان به بالاترین سطح محلی خود ادامه می‌دهد. اگر شمع هفتگی حول قیمت های فعلی تثبیت شود، سرمایه گذاران می توانند تا پایان ماه بین ۵۴۰۰۰ تا ۵۶۰۰۰ دلار ببینند.

بیت کوین در زمان نگارش این مقاله با قیمت ۵۲۳۴۶ دلار معامله می شود.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا