اخبار ارز دیجیتال

۱۳ فوریه پیش بینی قیمت بیت کوین (BTC).

تصویر جلد از طریق www.tradingview.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بر اساس CoinStats، خریداران همچنان قوی تر از فروشندگان هستند.

نمودار بیت کوین CoinStats

BTC/USD

قیمت بیت کوین (BTC) در ۲۴ ساعت گذشته ۴ درصد افزایش یافته است.

تصویر: نمای معاملاتی

در نمودار ساعتی، نرخ بیت کوین با نزدیک شدن به سطح حمایت ۴۹۷۶۳ دلار، روند نزولی را نشان می دهد. اگر نوار روزانه نزدیک به این علامت بسته شود، انرژی انباشته شده می تواند برای کاهش به منطقه ۴۹۰۰۰-۴۹۵۰۰ دلار کافی باشد.

تصویر: نمای معاملاتی

تصویر مشابهی را می توان در یک بازه زمانی بزرگتر مشاهده کرد. قیمت BTC در بالای نوار دیروز یک شکست کاذب ایجاد کرد. اگر خریداران نتوانند به زودی ابتکار عمل را در دست بگیرند، سرمایه گذاران می توانند به زودی انتظار تست سطح حمایت ۴۹,۰۴۸ دلاری را داشته باشند.

تصویر: نمای معاملاتی

از منظر دوره میانی، باید به بسته شدن شمع هفتگی توجه شود. اگر از سطح متوسط ​​۴۹۰۴۸ دلار عبور کند، رشد می تواند تا ۵۰۰۰۰ دلار و بالاتر ادامه یابد.

در سناریویی دیگر، خرس‌ها ممکن است ابتکار عمل را به صورت محلی در دست بگیرند، که می‌تواند منجر به اصلاح محدوده ۴۶۰۰۰ تا ۴۸۰۰۰ دلار شود.

بیت کوین در زمان نگارش این مقاله با قیمت ۴۹۶۳۰ دلار معامله می شود.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا