🚨 اخبار ارز دیجیتال

دن تاپیرو پیش بینی کرد قیمت بیت کوین (BTC) از ۹۰ هزار دلار به ۲۰۰ هزار دلار می رسد

تصویر جلد از طریق Youtu.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

دان تاپیرو، بنیانگذار و مدیر عامل ۱۰tfund اخیراً به سراغ X رفت و ادعا کرد که بیت کوین (BTC) امسال می تواند شاهد افزایش خیره کننده ای بین ۹۰۰۰۰ تا ۲۰۰۰۰۰ دلار باشد. این طرح ریزی این موضوع آینده بالقوه ارز دیجیتال پیشرو را روشن می کند و باعث ایجاد بحث بین سرمایه گذاران و علاقه مندان می شود.

پیش بینی صعودی تاپیرو

روند صعودی تاپیرو به دلیل عوامل متعددی است که او در پست خود بیان کرد. او به روند صعودی قابل توجه بیت کوین اشاره کرد و اشاره کرد که تنها در پنج ماه تقریباً ۱۰۰ درصد افزایش یافته است.

علیرغم این رشد قابل توجه، تاپیرو خاطرنشان کرد که بازار بیش از حد گرم نشده است، اما شکاکان همچنان فراوانند. او همچنین به پس‌زمینه اقتصادی کلان غالب، از جمله نرخ‌های بهره کوتاه قوی و دلار قوی آمریکا اشاره کرد که می‌تواند به افزایش بیت کوین کمک کند.

تاپیرو در اظهار نظر بعدی خود گفت: “بازارها قدرتمندتر از بوروکرات ها هستند. Gensler با سرمایه گذار آمریکایی که احساس می کند در بیت کوین کنار گذاشته شده است، نمی شود.”

شایان ذکر است که پیش‌بینی مدیرعامل با سایر چهره‌های کلیدی در فضای رمزنگاری مطابقت دارد. به عنوان مثال، معامله گر معروف پیتر برانت نیز نسبت به بیت کوین خوش بین است و پیش بینی می کند که در اواخر سال ۲۰۲۵ تا ۲۰۰۰۰۰ دلار افزایش یابد. با این حال، برانت هشدار داد که انحراف از یک آستانه خاص می تواند این چشم انداز خوش بینانه را تغییر دهد.

Tapiero همچنین تفاوت قابل توجهی را در احساسات نسبت به بیت کوین در مقایسه با بازارهای صعودی قبلی مشاهده کرد. او به هیجان فروخورده در میان سرمایه گذاران اشاره کرد و آن را با سرخوشی مشاهده شده در دوره صعودی ۲۰۱۷ مقایسه کرد. مشاهدات تاپیرو به تغییر بالقوه در رفتار و احساسات سرمایه‌گذار اشاره می‌کند که رویکردی بالغ‌تر و معتدل‌تر را برای سرمایه‌گذاری بیت‌کوین نشان می‌دهد.

دیدگاه های مختلف در مورد آینده بیت کوین

علیرغم خوش بینی ابراز شده توسط تاپیرو و برانت، همه صداها در جامعه رمزنگاری احساسات مشابهی ندارند. پیتر شیف، منتقد مشهور ارزهای دیجیتال، همچنان در مورد چشم انداز بلندمدت این دارایی دیجیتال تردید دارد.

شیف به سرمایه گذاران در مورد نوسانات در نوسانات قیمت بیت کوین هشدار می دهد و استدلال می کند که سرمایه گذاری در بیت کوین اساسا شرط بندی بر روی ثبات دلار آمریکا و مهار تورم است.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا