🚨 اخبار ارز دیجیتال

قیمت بیت کوین (BTC) به تازگی این الگوی صعودی را ثبت کرده است

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • الگوی صعود
  • گزینه های عظیم منقضی می شوند

نمودار قیمت بیت کوین به شرح زیر است: ضبط شده بود یک الگوی کلاسیک صعودی که می تواند یک روند صعودی بالقوه را نشان دهد.

جیک ووجاستیک، تحلیلگر بازار، شکل گیری یک الگوی سر و شانه معکوس را در نمودار روزانه شمعدان برجسته کرد. این با بسته شدن قیمت در بالای قفسه حجم قابل توجهی مصادف شد.

الگوی صعود

الگوی معکوس سر و شانه به طور کلی به عنوان منادی بازگشت بازار از یک روند نزولی به یک روند صعودی در نظر گرفته می شود. نمودار دو قله فرعی را نشان می دهد که به نام شانه شناخته می شوند و دره عمیق تری به نام سر را احاطه کرده اند.

این الگو زمانی تکمیل می شود که قیمت از سطح مقاومت بالاتر رود و “خط گردن” را تشکیل دهد. در این مورد این سطح مربوط به قفسه حجم است. این سطح قیمتی است که در آن تعداد زیادی قرارداد قبلا معامله شده وجود دارد و نشان دهنده حمایت یا مقاومت قوی است.

بسته شدن اخیر بالای این سطح بحرانی در حدود ۴۳۰۰۰ دلار نشان می دهد که خریداران کنترل را در دست گرفته اند و می توانند قیمت بیت کوین را در کوتاه مدت بالاتر ببرند.

گزینه های عظیم منقضی می شوند

عملکرد فعلی قیمت بیت کوین نشان دهنده خوش بینی محتاطانه است زیرا بازار انقضای ۲۲۰۰۰ بیت کوین آینده را هضم می کند. گزینه ها.

نقطه Maxpain که در آن اکثر گزینه‌ها بی‌ارزش می‌شوند، ۴۲۰۰۰ دلار است که یک منطقه پشتیبانی بالقوه را درست زیر سطح معاملات فعلی نشان می‌دهد.

این واقعیت که ارزش تصوری این گزینه ها رقم قابل توجهی ۹۶۰ میلیون دلار است، اهمیت این رویداد را از نظر جو بازار نشان می دهد.

این هفته، بازار ارزهای دیجیتال نسبتاً ثابت بوده است. نوسانات واقعی (RV) و نوسانات ضمنی (IV) برای عبارات اصلی روند پایین تری دارند که نشان دهنده دوره تثبیت است.

علیرغم بازار آرام، صندوق‌های قابل معامله در بورس بیت‌کوین (ETF) به آرامی جریان‌های سرمایه در حال افزایش را جذب می‌کنند که یک شاخص صعودی برای ارز دیجیتال است. در مقابل، برخی از معامله‌گران در مقیاس بزرگ یا «نهنگ‌ها» با استناد به ترکیبی از کسب سود و تعادل استراتژیک، موقعیت‌های خود را کاهش می‌دهند.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا