اخبار ارز دیجیتال

هشدار یک تحلیلگر برتر به سرمایه گذاران در آستانه نصف کردن بیت کوین (BTC) برای هدف گذاری قیمت ۳۸۰۰۰ دلار

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در دنیای بی ثبات ارزهای دیجیتال، همه نگاه ها به بیت کوین (BTC) است، زیرا ارز دیجیتال پیشرو در ماه آوریل به رویداد نصف شدن مورد انتظار خود نزدیک می شود. در همین حال، کریپتو تونی، تحلیلگر کریپتو، با یک توییت در جامعه شوک ایجاد کرد. حدس زدن کاهش احتمالی قیمت بیت کوین قبل از نصف شدن ۳۸۰۰۰ دلار خواهد بود.

در آخرین به‌روزرسانی، قیمت فعلی بیت‌کوین با ۰.۶۲ درصد افزایش در ۲۴ ساعت گذشته، ۴۱۷۷۰ دلار است. با این حال، کریپتوکارنسی در ۳۰ روز گذشته شاهد کاهش ۵.۰۱ درصدی بوده است که منعکس کننده نوسانات مداوم در بازار است. حجم تراکنش بیت کوین نیز کاهش قابل توجهی را تجربه کرد و در ۲۴ ساعت گذشته با ۵۶.۱۲ درصد کاهش به ۹,۹۳۰,۵۹۳,۲۳۵ دلار رسید.

به خصوص داده های CoinGlass نشان می دهد تنها در ۲۴ ساعت گذشته، ۲.۵۴ میلیون دلار نقدینگی در بیت کوین انجام شده است. این شامل انحلال طولانی مدت ۶۲۸.۴۸ هزار دلار و انحلال کوتاه مدت ۱.۹۱ میلیون دلار است. این امر بر حساسیت بازار فعلی نسبت به نوسانات تاکید می کند. با ادامه شمارش معکوس برای نصف شدن بیت کوین، علاقه مندان به ارزهای دیجیتال و سرمایه گذاران این تحولات را از نزدیک دنبال می کنند.

شایعات نصف شدن بیت کوین

همانطور که قبلا توسط U.Today، پلتفرم پیشرو تجزیه و تحلیل زنجیره ای Glassnode گزارش شده بود، پیش بینی ها تقریباً ۹۷ روز تا نصف شدن بیت کوین باقی مانده است. نصف شدن بیت کوین یک رویداد از پیش تعیین شده است که تقریبا هر چهار سال یکبار یا پس از استخراج ۲۱۰۰۰۰ بلاک اتفاق می افتد. در این فرآیند، پاداشی که ماینرها برای تایید تراکنش ها دریافت می کنند، نصف می شود.

این مکانیسم کمبود در پروتکل بیت کوین تعبیه شده است و هدف آن کنترل تورم ارز دیجیتال و حفظ ارزش آن در طول زمان است. این رویداد پیش رو به عنوان یک کاتالیزور مهم برای قیمت بیت کوین، بر اساس الگوهای قیمتی تاریخی در نظر گرفته می شود که در آن رویدادهای نصف شدن قبلی با افزایش قابل توجه قیمت همزمان شده است.

توجه به این نکته مهم است که علیرغم پیش‌بینی کریپتو تونی مبنی بر کاهش تا ۳۸۰۰۰ دلار، این پیش‌بینی به سطوح قیمت قبل از نصف شدن مربوط می‌شود. با نگاهی فراتر از نصف شدن، بسیاری از تحلیلگران بهبود را پیش بینی می کنند افزایش قیمت برای ارز دیجیتال پیشرو تحلیلگران پیش‌بینی می‌کنند که کاهش پاداش‌های استخراج در طول رویدادهای نصف کردن، شوک عرضه ایجاد می‌کند که منجر به افزایش تقاضا و متعاقباً افزایش قیمت بیت‌کوین می‌شود.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا