🚨 اخبار ارز دیجیتال

بر اساس داده های IntoTheBlock، قیمت بیت کوین (BTC) با دو روند کاهش یافته است

هر دو بیت کوین (BTC) و اتریوم (ETH) به دلیل کاهش نوسانات، شاهد کاهش هزینه کل شبکه هستند. در حالی که بیت کوین (BTC) هنوز در صرافی ها جریان دارد، ذخایر اتریوم (ETH) شروع به ترک CEX کرده است. آیا اصلاح کریپتو به پایان رسیده است؟

IntoTheBlock می گوید قیمت بیت کوین (BTC) در GBTC FUD در حال کاهش است و موسسات در حال کسب سود هستند.

اصلاح قیمت بیت کوین (BTC)، بزرگترین ارز دیجیتال، به دلیل FUD Grayscale در مورد فروش انبوه و کسب سود است که توسط بزرگترین بازیگران آغاز شده است. چنین اظهاراتی در گزارش تحلیل زنجیره ای که اخیراً توسط پلتفرم تحقیقاتی پیشرو IntoTheBlock منتشر شده است، بیان شده است.

بر اساس مکانیسم های ردیابی، IntoTheBlock خروج ۴.۳ میلیارد دلار از Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) را تأیید کرد. از نظر فنی، GBTC Grayscale که به مدت دو سال نسبت به دارایی بیت کوین (BTC) شرکت دارای تخفیف بوده است، به ETF تبدیل شده است. این امر باعث خروج عظیمی شد که به کاهش قیمت بیت کوین کمک کرد.

حتی اگر با خروج یک میلیارد دلاری از پورتفولیوی هلدینگ FTX همراه باشد، نباید این کاتالیزور را بیش از حد ارزیابی کرد. با وجود این فرآیندهای منفی، ETF های بیت کوین ورودی خالص قابل توجهی به میزان ۸۲۰ میلیون دلار را ثبت کردند که نشان دهنده علاقه شدید خریداران بزرگ است.

بر اساس داده ها، آدرس هایی که هر کدام بیش از ۱۰۰۰ بیت کوین دارند، به صورت عمده خرید می کنند. آنها در طول سال ۲۰۲۳ دارایی های خود را افزایش داده بودند، اما این روند در ژانویه تسریع شد.

در همان زمان، صندوق های تامینی بزرگ تصمیم گرفتند که سود ببرند، که به یک کاتالیزور نزولی قابل توجه قیمت تبدیل شد. فعالیت های آن قیمت را در سه ماهه چهارم ۲۰۲۳ به بالاترین حد محلی رساند، اما اکنون به نظر می رسد برعکس است:

با شروع پنجره تایید ETF، می بینیم که حق بیمه معاملات آتی به سرعت به تخفیف تبدیل می شود، که نشان می دهد شرکت ها شروع به کسب سود کرده اند.

از زمان انتشار، بیت کوین (BTC) در حال تغییر است و در ۴۱,۷۱۵ دلار است. بزرگترین ارز دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته تقریباً ۴ درصد بهبود یافته است.

آیا کاتالیزورهای منفی قیمت BTC قدرت خود را از دست می دهند؟

با این حال، در روزهای اخیر اخبار مثبتی برای بیت کوین (BTC) منتشر شده است. IntoTheBlock می گوید که جریان خروجی GBTC نیز در دو روز گذشته کند شده است.

علاوه بر این، بانک مرکزی چین اعلام کرد که آماده است ۱۴۰ میلیارد دلار به سیستم مالی خود تزریق کند. این می تواند کاتالیزور دیگری برای رشد سرمایه کریپتو باشد.

همانطور که U.Today دیروز گزارش داد، ایلان سولوت، کارشناس دارایی های دیجیتال از Marex Solutions، گفت که «بدترین حالت برای کریپتو به پایان رسیده است، زیرا لفاظی نزولی در مورد GBTC نتوانست قیمت بیت کوین (BTC) را پایین بیاورد.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا