🚨 اخبار ارز دیجیتال

تحلیلگران بیت کوین روی نوامبر تمرکز می کنند زیرا روند قیمت ها چرخه های گذشته را منعکس می کند

حرکت جانبی چند ماهه بیت کوین به طرز عجیبی شبیه به دو چرخه گذشته بازار بیت کوین است که در نوامبر به نقطه اوج رسید و منجر به رویداد نصف شد.

ناظران بازار می گویند که اگر از چرخه های گذشته منتهی به نصف شدن بیت کوین پیروی کند، روند ادامه دار قیمت بیت کوین می تواند در اوایل ماه نوامبر صعودی شود.

در ۱۰ اکتبر، مایلز دویچر، تحلیلگر ارزهای دیجیتال، به نموداری از CryptoCon اشاره کرد و خاطرنشان کرد که الگوهای اخیر بیت کوین شبیه به آنچه در چرخه های قبلی دیده شده است.

این یک حرکت معمولی قیمت است که از سه ماهه دوم تا چهارم قبل از نصف شدن اتفاق می افتد.

او افزود که ۲۱ نوامبر از نظر تاریخی نقطه عطف کلیدی برای قیمت بیت کوین بود تا روند صعودی خود را به سمت نصف شدن بعدی آغاز کند.

به عنوان مثال، پس از شش ماه معاملات جانبی در اواسط سال ۲۰۱۵، قیمت BTC در حدود نوامبر شروع به افزایش کرد. در سال ۲۰۱۹، بازار در بیشتر ایام سال به طور مشابه ثابت بود، اما در اواخر سال رشد کرد.

عملکرد قیمت بیت کوین پس از هر نصف شدن. منبع: @milesdeutscher در توییتر

“Mags”، یک تاجر ارز دیجیتال و تحلیلگر فنی، مشاهدات مشابهی انجام داد و اشاره کرد که BTC در حال حاضر در بالاترین سطح خود یعنی ۶۰ قرار دارد، همانطور که در سال ۲۰۱۵ و ۲۰۱۹، حدود ۲۰۰ روز قبل از نصف شدن برنامه ریزی شده بود. اشاره شد که در سطح زیر ۲۰ درصد است.

گلکسی تریدینگ اضافه کرد که چرخه مشابهی ممکن است در حدود ۱۰ تا ۱۵ نوامبر شاهد سقوط یا پایین آمدن بیت کوین باشد.

نصف شدن بیت کوین حدود شش ماه دیگر باقی مانده است که در اواخر آوریل یا اوایل ماه می رخ می دهد، بسته به اینکه به کدام تایمر شمارش معکوس مراجعه کنید.

مربوط: قیمت بیت کوین قبل از نصف شدن در سال ۲۰۲۴ به ۱۰۰۰۰۰ دلار نخواهد رسید

در همین حال، مارکوس تیلن، رئیس تحقیقات شرکت خدمات مالی کریپتو Matrixport، در گزارشی در ۹ اکتبر گفت که قیمت بیت کوین ممکن است تا سال ۲۰۲۴ افزایش یابد، اما به دلایل مختلف.

به نظر می رسد مهم ترین عوامل اقتصاد کلان در حال حاضر منعکس کننده وضعیت سال ۲۰۱۹ است، زمانی که فدرال رزرو افزایش نرخ بهره را به حالت تعلیق درآورد و منجر به جهش قابل توجهی در قیمت بیت کوین شد.

افزایش نرخ بهره فدرال رزرو و قیمت بیت کوینمنبع: Matrix Port

با این وجود، اکثر تحلیلگران و ناظران به طور کلی موافق هستند که بازار صعودی بزرگ بعدی در سال بعد از نصف شدن بیت کوین رخ خواهد داد.

مجله: Wolf of All Street نگران جهانی است که بیت کوین به ۱ میلیون دلار می رسد: سالن شعله


نویسنده: Martin Young
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا