🚨 اخبار ارز دیجیتال

تحلیل قیمت بیت کوین (BTC) دوشنبه ۱۴۰۲/۰۳/۲۹

bitcoin-btc-price-analysis-for-Monday-2023-19-June

بازار ارزهای دیجیتال بخصوص درمورد BTC یا بیت‌کوین که به عنوان یک ارز دیجیتال جهانی شناخته می شود، همواره با امواج نزولی و صعودی در تلاطم می باشد. بر اساس گزارش یو تودی و به نقل نویسندگی موبو ارز، نه گاوها و نه خرس ها وضعیت را در آخرین روز هفته کنترل نمی کنند زیرا نرخ برخی از ارزهای رمزپایه همچنان در حال افزایش است در حالی که برخی دیگر به منطقه قرمز بازگشته اند.

10 ارز دیجیتال برتر
ارزهای دیجیتال برتر – تصویر از CoinMarketCap

قیمت بیت کوین براساس دلار

قیمت بیت کوین (BTC) تقریباً از دیروز تغییر نکرده است.

پیشنهادی: تحلیل بیت کوین امروز

چارت تحلیل بیت‌کوین BTC/USD

در نمودار ساعتی، قیمت بیت کوین (BTC) در میانه کانال باریک بین حمایت ۲۶,۳۸۶ دلار و مقاومت ۲۶,۶۳۳ دلار معامله می شود.

هر گونه حرکت تند تا پایان روز بعید است زیرا این رمزارز بیشتر ATR خود را پشت سر گذاشته است. در این مورد، معاملات جانبی مداوم در منطقه ۲۶۵۰۰ دلار سناریوی محتمل‌تر است.

نمودار BTC/USD توسط TradingView

در بازه زمانی بزرگ‌تر، نرخ بیت کوین تقریباً مقاومت را در ۲۶۸۰۹ دلار آزمایش کرده است، جایی که فشار خرس‌ها را پیدا کرد. اگر کاهش محلی اتفاق نیفتد، معامله گران ممکن است انتظار یک تلاش دیگر را برای خروج از منطقه ۲۶۸۰۰ دلاری داشته باشند. اگر این اتفاق بیفتد، حرکت رو به بالا ممکن است به منطقه ۲۷۲۰۰-۲۷۶۰۰ دلاری منجر شود.

نمودار BTC/USD توسط TradingView

در نمودار هفتگی، نرخ بیت کوین یک شکست کاذب از سطح آینه ای در ۲۴۸۱۹ دلار ایجاد کرده است که به این معنی است که خریداران به صورت محلی ابتکار عمل را در دست گرفته اند. با این حال، خیلی زود است که به یک معکوس سریع فکر کنیم زیرا رمزارز اصلی نیاز به انباشت انرژی بیشتری دارد. به ترتیب، ادغام در محدوده ۲۶۰۰۰ تا ۲۷۰۰۰ دلار سناریوی محتمل تر تا پایان ماه است.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا