اخبار ارز دیجیتال

تحلیل قیمت بیت کوین (BTC) دوشنبه 1402/03/29

bitcoin-btc-price-analysis-for-Monday-2023-19-June

دوره های اندرو تیت
خرید تلگرام پرمیوم

بازار ارزهای دیجیتال بخصوص درمورد BTC یا بیت‌کوین که به عنوان یک ارز دیجیتال جهانی شناخته می شود، همواره با امواج نزولی و صعودی در تلاطم می باشد. بر اساس گزارش یو تودی و به نقل نویسندگی موبو ارز، نه گاوها و نه خرس ها وضعیت را در آخرین روز هفته کنترل نمی کنند زیرا نرخ برخی از ارزهای رمزپایه همچنان در حال افزایش است در حالی که برخی دیگر به منطقه قرمز بازگشته اند.

10 ارز دیجیتال برتر
ارزهای دیجیتال برتر – تصویر از CoinMarketCap

قیمت بیت کوین براساس دلار

قیمت بیت کوین (BTC) تقریباً از دیروز تغییر نکرده است.

پیشنهادی: تحلیل بیت کوین امروز

چارت تحلیل بیت‌کوین BTC/USD

در نمودار ساعتی، قیمت بیت کوین (BTC) در میانه کانال باریک بین حمایت 26,386 دلار و مقاومت 26,633 دلار معامله می شود.

هر گونه حرکت تند تا پایان روز بعید است زیرا این رمزارز بیشتر ATR خود را پشت سر گذاشته است. در این مورد، معاملات جانبی مداوم در منطقه 26500 دلار سناریوی محتمل‌تر است.

نمودار BTC/USD توسط TradingView

در بازه زمانی بزرگ‌تر، نرخ بیت کوین تقریباً مقاومت را در 26809 دلار آزمایش کرده است، جایی که فشار خرس‌ها را پیدا کرد. اگر کاهش محلی اتفاق نیفتد، معامله گران ممکن است انتظار یک تلاش دیگر را برای خروج از منطقه 26800 دلاری داشته باشند. اگر این اتفاق بیفتد، حرکت رو به بالا ممکن است به منطقه 27200-27600 دلاری منجر شود.

نمودار BTC/USD توسط TradingView

در نمودار هفتگی، نرخ بیت کوین یک شکست کاذب از سطح آینه ای در 24819 دلار ایجاد کرده است که به این معنی است که خریداران به صورت محلی ابتکار عمل را در دست گرفته اند. با این حال، خیلی زود است که به یک معکوس سریع فکر کنیم زیرا رمزارز اصلی نیاز به انباشت انرژی بیشتری دارد. به ترتیب، ادغام در محدوده 26000 تا 27000 دلار سناریوی محتمل تر تا پایان ماه است.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا