🚨 اخبار ارز دیجیتال

۸ فوریه تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین (BTC).

تصویر جلد از طریق www.tradingview.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

طبق گزارش CoinStats، رشد در بازار ارزهای دیجیتال همچنان ادامه دارد.

نمودار BTC CoinStats

BTC/USD

نرخ بیت کوین (BTC) در ۲۴ ساعت گذشته تقریباً ۵ درصد افزایش یافته است.

تصویر: نمای معاملاتی

در نمودار ساعتی، قیمت بیت کوین همچنان به بالاترین سطح محلی جدید ادامه می دهد. لازم است به بسته روزانه نوار توجه کنید که در حال حاضر ۴۴۸۷۳ دلار است.

اگر از این سطح بالاتر برود، احتمالاً به سمت منطقه ۴۶۰۰۰ دلاری ادامه خواهد یافت.

تصویر: نمای معاملاتی

در بازه زمانی بزرگتر، نرخ بیت کوین پس از شکست منطقه ۴۴۰۰۰ دلاری در حال افزایش است. اگر شمع فعلی بدون فتیله بلند بسته شود، انرژی انباشته شده می تواند برای آزمایش نزدیکترین سطح مقاومت در ۴۶۵۱۶ دلار کافی باشد.

تصویر: نمای معاملاتی

از منظر میان مدت، سرمایه گذاران باید به بسته شدن بار هفتگی توجه کنند. اگر این نزدیک به سطح شکست ۴۶۰۰۰ دلاری اتفاق بیفتد، این احتمال وجود دارد که تا پایان ماه آزمایشی از محدوده ۴۸۰۰۰ دلار را مشاهده کنید.

بیت کوین در زمان نگارش این مقاله با قیمت ۴۵۳۶۱ دلار معامله می شود.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا