اخبار ارز دیجیتال

سرمایه گذاران رمزارز، وجوه بیت کوین را آرام می کنند، به اتر و XRP روی آورند

دوره های اندرو تیت


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

جیمز باترفیل، تحلیلگر CoinShares، گفت که وجوه مربوط به بیت کوین در هفته گذشته 13 میلیون دلار خروجی داشته اند که پنج هفته جریان قوی را معکوس کرده است.

به نظر می‌رسد محصولات سرمایه‌گذاری مرتبط با بیت‌کوین بخشی از درخشش خود را در میان سرمایه‌گذاران کریپتو از دست داده‌اند و اولین جریان خروجی هفتگی از زمان ثبت نام BlackRock برای ETF بیت‌کوین در ماه ژوئن را به ثبت رساندند.

بر اساس گزارش 24 جولای جیمز باترفیل، رئیس تحقیقات CoinShares، محصولات سرمایه گذاری بیت کوین (BTC) در هفته منتهی به 21 ژوئیه 13 میلیون دلار جریان خروجی داشتند که پنج هفته جریان ورودی را معکوس کرد.

کالاهای کوتاه بیت کوین نیز شاهد خروج 5.5 میلیون دلاری در طول هفته بودند.

در مقابل، محصولات سرمایه‌گذاری اتریوم (ETH) و XRP (XRP) مجموعاً 9.2 میلیون دلار در هفته گذشته ثبت کردند.

باترفیل خاطرنشان کرد که محصولات سرمایه گذاری اتریوم در هفته گذشته با 6.6 میلیون دلار ورودی بهترین عملکرد را داشتند، در حالی که صندوق های XRP 2.6 میلیون دلار ورودی ثبت کردند. آلتکوین های دیگر مانند Solana (SOL) و Polygon (MATIC) به ترتیب 1.1 میلیون دلار و 700،000 دلار ورودی ثبت کردند.

جریان برترین محصولات سرمایه گذاری دارایی دیجیتال. منبع: CoinShares.

این تغییر ظاهری به دنبال پیروزی نسبی ریپل در برابر کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده در 13 ژوئیه است، زمانی که دادگاه حکم داد که XRP در صورت فروش به عموم در بورس اوراق بهادار نیست.

این خبر قیمت XRP را 76 درصد افزایش داد و به 0.83 دلار رسید، اما در زمان نگارش این مقاله به 0.69 دلار کاهش یافته است.

مربوط: ETF بلک راک، “مهر بزرگ لاستیکی بله” بیت کوین خواهد بود – چارلز ادواردز

با این حال، بیت کوین با ورودی 558 میلیون دلاری تا سال 2023، با کل دارایی های تحت مدیریت 25 میلیارد دلار، که به 67.4 درصد از کل سهم بازار می رسد، همچنان پیشروترین محصول سرمایه گذاری دارایی دیجیتال است.

بیت کوین در حال حاضر 29128 دلار است که 3.1 درصد در 24 ساعت گذشته کاهش یافته است.

ماه گذشته، تعدادی از موسسات مالی، از جمله BlackRock، ARK Invest، Fidelity، Galaxy Digital، VanEck، Valkyrie Investments، NYDIG، SkyBridge و WisdomTree، از اواسط ژوئن برنامه های بیت کوین ETF Spot را به SEC ارسال کرده اند.

مجله: آیا باید به کودکان «قرص نارنجی» داد؟کیف کتاب کودکان بیت کویننویسنده: Brayden Lindrea

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا