🚨 اخبار ارز دیجیتال

ارزش بازار بیت کوین (BTC) به ATH بیش از ۱.۳ تریلیون دلار افزایش یافت

بیت کوین (BTC)، بزرگترین ارز دیجیتال، امروز، ۴ مارس ۲۰۲۴، افزایش قیمت دیگری را ثبت کرد. به علاوه با ثبت رکوردهای قیمتی جدید در برابر بسیاری از ارزهای فیات در سراسر جهان، مخاطبان را با ارزش بازار بالای تمام دوران خود به وجد آورد.

بیت کوین (BTC) ATH چاپ می کند اما آن چیزی نیست که شما انتظار دارید

ارزش کل بازار بیت کوین (BTC) امروز، ۴ مارس ۲۰۲۳، برای دومین بار در تاریخ خود از سطح ۱.۳ تریلیون دلار فراتر رفت. ارزش بازار بیت کوین (BTC) حدود ساعت ۰۳:۰۰ امروز UTC به ۱,۳۰۱,۷۵۱,۸۰۶,۲۲۸ دلار افزایش یافت.

با این حال، هنوز ممکن نیست که قیمت بیت کوین (BTC) به بالاترین حد خود برسد. در نوامبر ۲۰۲۱، بیت کوین (BTC) توانست به ۱.۳ تریلیون دلار ارزش سرمایه برسد و سکه های کمتری در عرضه در گردش منتشر شد.

طبق داده‌های CoinGecko، از امروز ۱۹,۶۴۴,۴۸۷ بیت کوین (BTC) در بازار وجود دارد.

حجم معاملات جفت بیت کوین (BTC) به بیش از ۵۲ میلیارد دلار معادل فیات افزایش یافته است. همچنین توانست در برابری یورو (EUR) به بالاترین حد خود برسد.

همانطور که قبلا در U.Today پوشش داده شد، تحلیلگر کریس برنیسک پیش بینی کرد که قیمت ATH جدیدی برای بیت کوین (BTC) و اتریوم (ETH) در سه ماهه اول سال ۲۰۲۴ ثبت خواهد شد.

۱۰۰ میلیون دلار پوزیشن های خرید و فروش در BTC منحل شد

از لحظه انتشار مقاله، بیت کوین (BTC) با قیمت ۶۶۱۴۷ دلار در حال تغییر است. در ۲۴ ساعت گذشته، قیمت بیت کوین بیش از ۶.۲ درصد افزایش یافته است.

طبق داده‌های CoinGlass، این افزایش تقریباً ۱۰۰ میلیون دلار در موقعیت‌های خرید و فروش بیت‌کوین (BTC) را از بین برده است. در ۲۴ ساعت گذشته، بیت کوین (BTC) در کوتاه مدت ۷۲ میلیون دلار ضرر کرده است.

در مجموع، تولیدکنندگان کریپتو در ۴ مارس بیش از ۲۹۱ میلیون دلار نقدینگی کردند و ۱۰۰۲۶۷ سرمایه گذار منحل شدند.


منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا