اخبار ارز دیجیتال

بیت کوین (BTC) محلی بالا: ۹۷٪ از آدرس ها سودآور هستند

در زمانی که قیمت بیت کوین (BTC) به سرعت در حال افزایش است، آدرس های زنجیره ای آنها سودآوری باورنکردنی را نشان می دهد. در عین حال، رفتار دارندگان بیت کوین طولانی مدت نیز سیگنال های متفاوتی را به بینندگان ارسال می کند.

بیت کوین (BTC) از نوامبر ۲۰۲۱ تا این حد سودآور نبوده است

با توجه به اینکه بیت‌کوین (BTC) در حدود ۶۴۰۰۰ دلار، بالاترین قیمت محلی خود را تعیین می‌کند، بیش از ۹۷ درصد از آدرس‌های زنجیره‌ای آن در حال حاضر سودآور هستند. این بالاترین سطح سودآوری از نوامبر ۲۰۲۱ است، ارائه دهنده پیشرو داده بلاک چین IntoTheBlock در آخرین گزارش خود می گوید. تجزیه و تحلیل روی زنجیره: عرضه و تقاضای دینامیک بیت کوین گزارش.

تحلیلگران اضافه کردند که آخرین باری که چنین آدرس سودآوری ثبت شد، قیمت بیت کوین حدود ۶۹۰۰۰ دلار بود و به بالاترین حد خود نزدیک می شد.

هر دو بیت کوین (BTC) و اتریوم (ETH) شاهد افزایش چشمگیر کمیسیون ها بوده اند. در روزهای اخیر، کارمزد تراکنش های بیت کوین و اتریوم به ترتیب ۲۰.۸۶ درصد و ۴۳.۵۶ درصد افزایش یافته است.

علاوه بر این، دارندگان هر دو بیت کوین (BTC) و اتریوم (ETH) به شدت دارایی های خود را از صرافی های متمرکز خارج می کنند. هفته گذشته بیش از ۱.۷ میلیارد دلار BTC و ETH CEX ها را ترک کردند که می تواند به عنوان یک سیگنال خوش بینانه برای گاوها تفسیر شود.

همانطور که قبلا در U.Today پوشش داده شد، بیت کوین (BTC) فوریه ۲۰۲۴ با یک شمع سبز منحصر به فرد بسته شد که منجر به افزایش قیمت ۲۲۰۰۰ دلاری شد.

رشد اخیر را باید به محبوبیت فزاینده ETF های بیت کوین نسبت داد که اخیراً در ایالات متحده با نور سبز روشن شدند.

آیا HODLers برای اصلاح BTC آماده هستند؟

در عین حال، «HODLers» بیت کوین (BTC) یعنی سرمایه گذاران بلندمدتی که حداقل یک سال است دارایی های خود را حمل نکرده اند نیز رفتار محتاطانه ای از خود نشان می دهند.

در مجموع ۱۳.۶ میلیون بیت کوین (یا بیش از ۶۹ درصد از عرضه فعلی) توسط این گروه از سرمایه گذاران با نفوذ نگهداری می شود. در همان زمان، این متریک در ژانویه تا فوریه ۲۰۲۴ به بالاترین حد خود رسید.

در نتیجه، برخی از سرمایه گذاران بلندمدت ممکن است در انتظار اصلاح، سود ببرند.

تحلیلگران و سرمایه گذاران برجسته بیت کوین (BTC) قبلاً هشدارهای اصلاحی صادر کرده اند که به کاهش احتمالی ۲۰ تا ۲۵ درصدی در هفته های آینده اشاره می کند.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا