اخبار ارز دیجیتال

گابور گورباکس از VanEck می گوید بیت کوین (BTC) دستان ضعیفی را ترک می کند

بیت کوین (BTC)، بزرگترین ارز دیجیتال، پس از رسیدن به بالاترین سطح دو ساله خود، به دلیل مدت ها مورد انتظار تایید ETF در ایالات متحده، ۱۴.۳ درصد از ارزش خود را از دست داد. تحلیلگران و معامله گران می گویند.

بیت کوین (BTC) به دستان قوی سرازیر می شود: مشاور VanEck و Tether تعجب نکردند

همانطور که بیت کوین ها (BTC) صاحبان خود را تغییر می دهند، “دست های قوی” سکه های فروخته شده توسط افراد ضعیف را توزیع می کنند. گابور گورباکس، کارشناس ارزهای دیجیتال، مشاور استراتژی تتر لیمیتد و ون اک در ۱۹ ژانویه گفت که این وضعیت در X غیرعادی به نظر نمی رسد.

او اعتراف کرد که تمام این وضعیت نشان می دهد که “هیچ چیز جدیدی وجود ندارد.”

همانطور که U.Today قبلاً پوشش داده شد، Gurbacs از پیامدهای بالقوه ETF های بیت کوین که توسط تنظیم کننده های ایالات متحده روشن می شود هیجان زده است.

او پیش بینی می کند که در دسترس بودن بیت کوین (BTC) به عنوان یک وسیله سرمایه گذاری برای طبقات مختلف مدیران دارایی در یک سال ۱۰ برابر تا ۵۰ برابر افزایش می یابد.

در زمان انتشار، بیت کوین (BTC) با ۰.۹ درصد افزایش در ۲۴ ساعت گذشته، به ۴۱۵۳۹ دلار تغییر می کند. حجم معاملات بیت کوین در دوره مشابه شاهد کاهش ۱۷ درصدی بود.

این دست ها چقدر قوی هستند؟

در همین حال، تحلیلگران زنجیره ای موفق شده اند “قدرت” دست دارندگان بلندمدت را تخمین بزنند. طبق تحقیقات یک تحلیلگر با نام مستعار بیت کوین (BTC) در X از طریق @TXMCtrades، اکثر دارایی های خود را قبل از رسیدن به سود ۱.۵ تا ۲ سال نگه می دارند.

نویسنده و مجری کانال سوپ آلفا بتا بیان کرد که این مدل حداقل در ۱۰ سال گذشته معتبر بوده است. در مقابل، کسب سود پس از ۳.۵-۴ سال HODLing “کار گاو نرها” است.

همانطور که U.Today قبلاً پوشش داده شد، محققان گلس‌نود گفتند که میانگین سپرده‌گذاران بلندمدت با توجه به قیمت‌های فعلی، ۵۵ درصد سود از سپرده‌شان کسب می‌کنند.

این معیار برای تحلیلگران در ژانویه ۲۰۲۴ “به طور قابل توجهی مثبت” به نظر می رسد.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا