🚨 اخبار ارز دیجیتال

بیت کوین (BTC) در یورو به بالاترین حد خود رسید. کدام ارزهای فیات باقی مانده است؟

فهرست

  • ارزهایی که هنوز اوج بیت کوین خود را ندیده اند
  • هجوم سرمایه گذاران جدید

ارز دیجیتال پیشرو به رشد خود ادامه می دهد برتری را به چالش بکشد به نظر می‌رسد بسیاری از ارزهای سنتی فیات در حال تسلیم شدن در نرخ‌های مبادله‌ای جدید در برابر بیت‌کوین هستند.

اوایل این دوشنبه، بیت کوین بالاترین رکورد تاریخ (ATH) را در برابر یورو ثبت کرد.

در واقع، داده‌های پلتفرم تحلیل ارزهای دیجیتال RIVER نشان می‌دهد که ۱۴ ارز از ۲۰ ارز فیات برتر به سطوح بی‌سابقه‌ای صعود کرده‌اند و بیت‌کوین به سطوح بی‌سابقه‌ای صعود کرده است.

علاوه بر یورو، ین ژاپن، پوند انگلیس، دلار استرالیا، دلار کانادا، یوان چین، دلار نیوزلند، کرون سوئد، وون کره جنوبی، کرون نروژ، روپیه هند، رئال برزیل، راند آفریقای جنوبی و سایر ارزها وجود دارد. مشاهده شد که بیت کوین به بالاترین سطح ثبت شده علیه آنها رسیده است.

ارزهایی که هنوز اوج بیت کوین خود را ندیده اند

در حالی که بیت کوین با ATH جدید خود در برابر یورو خبرساز شده است، هنوز چند ارز فیات وجود دارند که در برابر موج بیت کوین مقاومت می کنند.

دلار آمریکا، فرانک سوئیس، دلار هنگ کنگ و پزوی مکزیک، در میان دیگران، هنوز شاهد رسیدن بیت کوین به بالاترین سطح جدید نیستند.

نمودار نشان می دهد که در حالی که دلار آمریکا تنها ۵ درصد با ATH خود فاصله دارد، پزو مکزیک دورترین فاصله را دارد و برای رسیدن به بالاترین سطح جدید به افزایش ۲۷ درصدی نیاز دارد.

هجوم سرمایه گذاران جدید

بازار ارزهای دیجیتال ممکن است در آستانه یک صعود صعودی باشد، همانطور که افزایش اخیر سرمایه گذاران جدید نشان می دهد.

CryptoQuant.com گزارش داد که نسبت سرمایه‌گذاران کوتاه‌مدت افزایش قابل‌توجهی داشته است، به طوری که آنهایی که موقعیت خود را بین یک روز تا یک هفته حفظ کرده‌اند به ۱۰.۶۲ درصد رسیده است.

این سطح از مشارکت در بازار یادآور مراحل اولیه صعودهای صعودی قبلی است و نشان می دهد که ممکن است در آینده نزدیک تغییرات قابل توجهی در قیمت رخ دهد.

طبق داده‌های CoinGecko، بزرگترین ارز دیجیتال از سطح ۶۶۰۰۰ دلار فراتر رفت.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا