🚨 اخبار ارز دیجیتال

نصف شدن بیت کوین (BTC) می تواند حرکت نادر قیمت را تحریک کند، در اینجا نحوه انجام آن آمده است

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

رویداد مورد انتظار نصف شدن بیت کوین (BTC) نزدیک است و پیش بینی های فعلی جدول زمانی را در آوریل نشان می دهد. ظهور این رویداد قرار است چشم انداز کل بازار را تغییر دهد زیرا منجر به کاهش نرخ انتشار بیت کوین می شود و ممکن است در نهایت بر قیمت آن تأثیر بگذارد. پلتفرم تجزیه و تحلیل کریپتو CryptoQuant اطلاعاتی در مورد هدف قیمت بالقوه ارز دیجیتال پس از رویداد نصف شدن ارائه کرد.

تجزیه و تحلیل CryptoQuant یک موضوع مشترک را از نظر عملکرد قیمت برجسته می کند، که به سه رویداد اول نیمه شدن بیت کوین اشاره می کند. سکه معمولاً یک سال قبل از رویداد نصف شدن روند صعودی خود را آغاز می کند و پیش از ورود به فاز نزولی، پس از نصف شدن به روند صعودی خود ادامه می دهد تا به بالاترین حد خود برسد.

در طول رویدادهای نیمه اول و نیمه دوم، قیمت بیت کوین از ۲.۴۸ دلار و ۲۶۹ دلار قبل از رویداد به ۱۱۳۱ دلار و ۲۵۱۸ دلار حدود یک سال بعد افزایش یافت. روندهای مشابهی در سومین چرخه نصف شدن سال ۲۰۲۰ ظاهر شد، با افزایش قیمت از ۷۲۵۵ دلار به پایین ۵۶۶۱۵ دلار در یک سال بعد.

قبل از چرخه نصف شدن فعلی، قیمت بیت کوین از آوریل سال گذشته روند صعودی داشته است و اگر تاریخ تکرار شود، می تواند نمودار قیمت بلندپروازانه تری را ترسیم کند که می تواند بالاترین قیمت تاریخ (ATH) را بالای ۶۹۰۰۰ دلار بگذارد.

کاتالیزور بیت کوین ETF

در یک فشار احتمالی برای رسیدن به سطوح قیمتی جدید، بیت کوین می تواند با توجه به ظهور صندوق های معامله شده در بورس بیت کوین (ETF) در بازارهای ایالات متحده، حتی بیشتر از آن سود ببرد.

از زمان پیدایش، محصولات ETF بیت کوین نقطه ای به طور کلی به افزایش قیمت کمک نکرده اند، در عوض با خروج وجوه از Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) منجر به انحلال ها می شود.

با این حال، با نصف شدن بیت کوین، ETF می تواند به عنوان قطعه ضروری برای کمک به شروع چرخه بعدی بازار صعودی عمل کند.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا