اخبار ارز دیجیتال

با ظهور سیگنال نزولی قابل توجه بیت کوین (BTC) بیش از حد گرم می شود

فهرست

  • درک تفاوت کاهش
  • وضعیت معراج پدید می آید

بیت کوین (BTC) نشان دادن با ظاهر شدن یک سیگنال نزولی قابل توجه، نشانه هایی از گرمای بیش از حد بالقوه ظاهر می شود.

با توجه به ۱۰۰eyes Crypto Scanner، روند نزولی قابل توجهی در جفت BTC-USDT شناسایی شده است. این نشان دهنده فشار نزولی احتمالی بر ارز دیجیتال پیشرو است.

این در وسط قیمت بیت کوین است مجموعه طبق داده‌های CoinGecko، قیمت آن با ۱۰.۶ درصد افزایش به ۵۶۸۱۲.۵۷ دلار رسید.

درک تفاوت کاهش

یک روند نزولی زمانی اتفاق می‌افتد که قیمت دارایی‌هایی مانند بیت‌کوین یک بالاترین قیمت جدید را نشان می‌دهد، اما یک شاخص مرتبط مانند شاخص قدرت نسبی (RSI) نتواند یک بالاترین جدید را ثبت کند.

این واگرایی بین اندیکاتور قیمت و مومنتوم معمولاً نشان دهنده تضعیف روند صعودی فعلی است و نشان می دهد که افزایش ممکن است تداوم نداشته باشد و ممکن است اصلاح قیمت قریب الوقوع باشد.

به طور خاص، روند نزولی RSI ثبت شده توسط اسکنر کریپتو ۱۰۰eyes نشان می دهد که علیرغم افزایش قیمت اخیر بیت کوین، شتاب پشت این افزایش ها در حال کاهش است.

در همین حال، طبق گفته گلس‌نود، بازار بیت‌کوین بر اساس فعالیت در مبادلات، جریان سرمایه، اهرم مشتقه و تقاضای نهادی، سفته‌بازی شدیدی را تجربه می‌کند.

وضعیت معراج پدید می آید

علیرغم سیگنال های نزولی، احساسات مخالفی در بازار مشاهده می شود که نشان دهنده افزایش ریسک پذیری در بین سرمایه گذاران بیت کوین است.

CryptoQuant بیان کرد که بیت کوین سطح مقاومت مهمی را که برای ۲-۳ سال وجود داشت شکست. این نشان می‌دهد که تنها مقاومت اصلی باقی‌مانده ۶۸۰۰۰ دلار است که بالاترین میزان چرخه اخیر است که نشان‌دهنده پتانسیل صعودی بیشتر است.

در حالی که شاخص های نزولی را نباید نادیده گرفت، پویایی بازار و احساسات سرمایه گذار ممکن است از رشد مداوم ارزش بیت کوین حمایت کند.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا