🚨 اخبار ارز دیجیتال

بیت کوین (BTC) سیگنال نادری می دهد که می تواند به بیش از ۱۰۰٪ افزایش قیمت منجر شود

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

اکوسیستم کریپتو در مسیر بهبودی پایدار است و قیمت بیت کوین (BTC) در حال ظهور پیروزمندانه است. در زمان نگارش این مقاله، این ارز دیجیتال با ۳.۵ درصد افزایش به ۴۶۲۵۴.۴۶ دلار رسیده و به بالاترین سطح قیمت خود در هفته‌های اخیر رسیده است. در چشم انداز فعلی، بیت کوین رشد خود را ۷.۱۸ درصد در طول هفته گذشته افزایش داده است که نشان می دهد چگونه بازار در حال تغییر کلی است.

سیگنال بیت کوین کمیاب

راستی به عقیده علی مارتینز، تحلیلگر برجسته بازار، قیمت بیت کوین یک «سوپرترند» نادر را نشان داده است که اکنون سیگنال «خرید» را در نمودارهای ماهانه می دهد. به گفته این تحلیلگر، شکل گیری این سیگنال ها با افزایش قیمت زیاد همراه است و راه اندازی از قبل برای بیت کوین آماده است.

مارتینز بیان کرد که در چهار مورد در تاریخ بیت کوین که این سیگنال ظاهر شد، قیمت سهموی شد و به ۱۶۹.۱۷۲% رسید. ۹۹۰۰%; رشد به ترتیب ۳۶۸۰ درصد و ۸۲۸ درصد افزایش یافت.

بر اساس این روند، اگر زمینه تاریخی رالی تصمیم به پخش مجدد داشته باشد، بیت کوین می تواند بیش از ۱۰۰ درصد افزایش یابد. این سطح قیمت بلندپروازانه می تواند حاکی از صعودی بالاتر از سطح قیمت ۱۰۰۰۰۰ دلار باشد. این روند آنچه را که تحلیلگران بازار در چند ماه گذشته پیش بینی کرده اند تایید خواهد کرد.

پایه ها بالغ هستند

اگرچه ساختار فنی در قیمت بیت کوین نشان می دهد که یک روند صعودی بزرگ در حال نزدیک شدن است، اما با توجه به تاثیر لحظه ای ETF بیت کوین، اصول بنیادین نیز مثبت هستند.

علاوه بر این، رویداد آینده نصف کردن بیت کوین نیز یک کاتالیزور مهم است که می تواند در بلندمدت به رشد قیمت ها کمک کند. رهبران بازار مانند Samson Mow که برای آوریل برنامه ریزی شده است، خوش بین هستند که یک رالی بزرگ قریب الوقوع است.

پایان نامه این متخصص بر اساس کمبود عرضه ناشی از انتشار دهندگان ETF بیت کوین نقطه ای و تأثیر کلی رویداد نصف شدن است.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا