اخبار ارز دیجیتال

کارمزد بیت کوین (BTC) 33 درصد کاهش یافت چرا

فهرست

  • هزینه های بیت کوین (BTC) 33 درصد از دست رفت: علت اصلی
  • تصحیح کریپتو در راه است: شاخص هایی از IntoTheBlock

خروج بیت کوین (BTC) از صرافی ها در بحبوحه محبوبیت سرسام آور ETF های نقطه ای در ایالات متحده ادامه دارد. در همین حال، شور و شوق BRC-20 تا اواسط مارس ۲۰۲۴ از بین رفت.

هزینه های بیت کوین (BTC) 33 درصد از دست رفت: علت اصلی

بیت کوین (BTC)، بزرگترین شبکه بلاک چین، در روزهای اخیر شاهد کاهش ۳۳.۱ درصدی کارمزد تراکنش ها بوده است. یکی از این پیش بینی ها توسط پلتفرم تجزیه و تحلیل داده های بلاک چین IntoTheBlock در آخرین خبرنامه هفتگی خود به اشتراک گذاشته شد.

کارمزد بیت کوین (BTC) به دلیل کاهش فعالیت توکن های BRC-20 یا بیت کوین Ordinals شاهد کاهش قابل توجهی بوده است. در مقایسه با NFT ها در بلاک چین های قابل برنامه ریزی، این توکن های بسیار کم هزینه به افزایش هزینه های BTC در سه ماهه سوم سال ۲۰۲۳ کمک کردند.

در همین حال، ۷۰۰ میلیون دلار بیت کوین از CEX ها خارج شد زیرا ETF های نقدی در ایالات متحده همچنان به رکورد شکنی ادامه می دهند. از ۱۶ مارس ۲۰۲۴، آنها بیش از ۱۲ میلیارد دلار نقدینگی از سرمایه گذاران نهادی جمع آوری کرده اند.

کارمزدهای اتریوم (ETH)، دومین بلاک چین بزرگ، برای دومین هفته متوالی به بالاترین سطح سالانه خود رسید و صرافی Uniswap (UNI) از نظر مصرف گاز پیشتاز بود.

با این حال، خروجی اتریوم از صرافی ها، که شاخص مهمی از روند صعودی است، از شبکه بیت کوین (BTC) عقب است.

تصحیح کریپتو در راه است: شاخص هایی از IntoTheBlock

علاوه بر این، تحلیلگران تعدادی سیگنال را به اشتراک گذاشتند که برای دارندگان بیت کوین (BTC) و آلت کوین بسیار نگران کننده است. بازارها ممکن است بیش از حد گرم شوند زیرا نرخ های تامین مالی در مبادلات مشتقه به بالاترین سطح چند ماهه افزایش می یابد.

نرخ سرمایه در Binance و Bybit به ترتیب به ۰.۰۶٪ و ۰.۰۹٪ رسید. نرخ های APY در محصولات سرمایه گذاری مبتنی بر استیبل کوین نیز افزایش یافته است که نشان می دهد بازارها بیش از حد گرم شده اند.

پویایی وام های DeFi نیز پیام های مشابهی را منتقل می کند: Aave Finance (AAVE) نسبت بدهی خود را در سال گذشته ۱۱۴ درصد افزایش داد.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا