اخبار ارز دیجیتال

بیت کوین (BTC) با رسیدن جریان های خروجی به بالاترین حد جدید از بورس اوراق بهادار سقوط می کند

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بیت کوین کاهش قابل توجهی را در صرافی ها تجربه کرد و به پایین ترین سطحی رسید که از دسامبر ۲۰۱۷ مشاهده نشده بود. یکشنبه ارزش آن به ۴۵۵۰۰ دلار افزایش یافت. با وجود این روند صعودی، معامله گران برای سومین هفته متوالی نگرش شکاکانه خود را حفظ کردند که نشان از حاکم شدن جو محتاطانه در بازار دارد.

مسیر قیمت بیت کوین اخیراً با موفقیت تغییر کرده است و تسلط آن بر آلت کوین ها را به چالش می کشد. کاهش عرضه بیت کوین در صرافی ها در حال حاضر تنها به ۵.۳ درصد از کل عرضه می رسد که نشان دهنده الگوی نگهداری قوی در بین سرمایه گذاران است. این خروج از مبادلات ممکن است انعکاسی از افزایش مستمر خودسرپرستی در میان سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال باشد.

https://www.tradingview.com/
نمودار BTC/USD از TradingView

بازار شاهد بود که قیمت بیت کوین از سطوح مقاومت عبور کرد و به بالاترین حد روزانه ۴۶۲۲۵ دلار رسید. این حرکت صعودی نشان دهنده پتانسیل جهش قیمتی قوی دارایی است. با این حال، آستانه ۴۷۰۰۰ دلار نشان دهنده یک سطح مقاومت اصلی در نمودار و یک نقطه شکست تاریخی است. توانایی بیت کوین برای شکستن و ماندن در بالاتر از این نقطه قیمت، نشانگر ادامه صعود خواهد بود.

اقدام اخیر قیمت بیت کوین باعث آزمایش میانگین متحرک کلیدی شده است. این دارایی در حال حاضر بالاتر از میانگین های کوتاه مدت معامله می شود که نشان دهنده پتانسیل ادامه حرکت صعودی است. با این حال، مقاومت در انتظار ۴۷۰۰۰ دلار همچنان یک مانع بزرگ است که ارز دیجیتال باید برای ادامه روند صعودی خود بر آن غلبه کند.

نتیجه آزمایش آستانه ۴۷۰۰۰ دلار احتمالاً لحن رفتار بازار بیت کوین را در هفته های آینده تعیین می کند و می تواند روند صعودی دارایی را تأیید کند یا منجر به اصلاح شود.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا