اخبار ارز دیجیتال

پیش بینی تاثیر جدید ETF بیت کوین (BTC) توسط تحلیلگر برجسته رمزارز

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • با توجه به پوپ، تأثیر ETF بیت کوین بر بیت کوین را شناسایی کنید
  • ۳ دلیل کلیدی برای شتاب آینده اتریوم طبق گفته مایکل ون د پوپ

مایکل ون د پوپ، تحلیلگر و معامله گر ارزهای دیجیتال، پستی را در رسانه های اجتماعی منتشر کرد که نشان می دهد تصویب اخیر صندوق های قابل معامله در مبادلات بیت کوین می تواند قیمت بیت کوین را بسیار بالاتر از آنچه که انتظار داشت، افزایش دهد.

او همچنین دلایل کلیدی را به اشتراک گذاشت که چرا اتریوم احتمالاً در چند هفته آینده شتاب جدیدی به دست می‌آورد.

با توجه به پوپ، تأثیر ETF بیت کوین بر بیت کوین را شناسایی کنید

مایکل ون د پوپ معتقد است که بازارها در حال حاضر باید در مورد تأثیر ETF بیت کوین مبتنی بر نقطه، که هنوز به خودی خود نرسیده، محتاط باشند. این کارشناس اذعان می کند که “فشار فروش در کوتاه مدت وجود دارد.”

اما در بلندمدت، او فکر می‌کند که مقدار زیادی پول نقد جدید از سوی شرکت‌کنندگان جدید وارد بازار بیت‌کوین خواهد شد. او اضافه می‌کند که وقتی این اتفاق بیفتد، بیت کوین می‌تواند بسیار بالاتر از آن چیزی باشد که هر کسی در چرخه فعلی فکر می‌کرد.

به نظر می رسد لارک دیویس یوتیوبر معروف رمزارز با ون د پوپ موافق است. در توییت اخیر، این وبلاگ نویس ارز دیجیتال از دنبال کنندگان خود درخواست کرد که از سقوط بیت کوین که در حال حاضر اتفاق می افتد نترسند. او این فرضیه را مطرح کرد که اگر کسی «به پشت صحنه نگاه کند»، مشخص می‌شود که بازیگران برتر بازار از این کاهش قیمت بیت‌کوین استفاده می‌کنند. موسسات مالی بزرگ، دولت‌های ملی و شرکت‌ها از این فرصت برای انباشت بیت کوین ارزان‌تر از قبل استفاده می‌کنند.

لارک در پایان توییت خود نوشت: “این قطره ای است که ۳ هفته پیش می خواستید.”

۳ دلیل کلیدی برای شتاب آینده اتریوم طبق گفته مایکل ون د پوپ

این تحلیلگر همچنین توییتی منتشر کرد تا نظر خود را در مورد مومنتوم آینده اتریوم بیان کند. او در حال حاضر بر این باور است که سه دلیل اصلی از احتمال بازگشت سریع به دومین ارز دیجیتال بزرگ در چند هفته آینده پشتیبانی می کند.

اولین دلیل این است که بیت کوین اکنون به پایین ترین سطح خود رسیده است، که اغلب محرک بزرگی برای آلت کوین ها برای شروع یک روند صعودی جدید است. دوم، این هیجان وجود دارد که ETF های نقطه ای اتریوم به زودی قوی تر می شوند. و آخرین دلیل این است که انتظار می رود اتریوم به زودی ارتقاهای جدیدی را منتشر کند و هزینه تراکنش در این بلاک چین را تا ۹۰ درصد کاهش دهد.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا