اخبار ارز دیجیتال

بیت کوین (BTC) Epic Resurgence، آیا قیمت ۵۰ هزار دلار در این ماه مجددا آزمایش می شود؟

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

قیمت بیت کوین (BTC) با نزدیک شدن به بالاترین سطح سالانه پس از افزایش این هفته، در حال افزایش مجدد است. طبق داده‌های CoinMarketCap، قیمت بیت‌کوین در حال حاضر با ۴۷۲۱۹.۶۰ دلار تغییر کرده است که در ۲۴ ساعت گذشته ۱.۷۰ درصد افزایش یافته است. چشم انداز فعلی سود کلی را ۱۱.۱ درصد از سال تا به امروز (YTD) نشان می دهد.

بیت کوین سال را با راه اندازی محصولات صندوق قابل معامله در بورس (ETF) بیت کوین با شرایط خوبی آغاز کرد. ظهور این محصول به طور کلی باعث تغییر پارادایم در بازار شد. به عنوان سرمایه گذاران نهادی در حال حاضر به تدریج گزینه های خود را در مورد بهترین راه برای ورود به طبقه دارایی وزن می کنند.

صادرکنندگان ETF بیت‌کوین نقطه‌ای تاکنون علاقه خوبی به خود دیده‌اند، به طوری که حجم بلک راک در ماه اول به بیش از ۴ میلیارد دلار افزایش یافت و رکوردی تاریخی در بین تمام ETF‌های تاریخ ثبت کرد. با رسیدن ETF طلا به معیار ۱۰ میلیارد دلاری در حدود یک سال، ETF های بیت کوین نقطه ای در مسیر شکستن این رکورد به زودی قرار دارند.

این احساسات باعث افزایش قیمت چشمگیر بیت کوین می شود و انتظارات زیاد است که این افزایش فعلی می تواند ارز دیجیتال را به سطح ۵۰۰۰۰ دلار در این ماه برساند.

فوریه از نظر تاریخی صعودی است

با نگاهی به تاریخچه قیمت بیت کوین، فوریه همیشه یک ماه صعودی برای این ارز دیجیتال بوده است و اگر تاریخ تکرار شود، احتمالاً این ارز دیجیتال تا پایان این ماه به طور متوسط ​​۱۴ درصد رشد خواهد کرد. این باعث می شود که قیمت دارایی به راحتی به محدوده ۵۰۰۰۰ دلار برسد و احتمالاً به اوج های جدید برسد.

احساس نصف شدن بیت کوین در حال حاضر وجود دارد و اثرات رشد ETF بیت کوین را تکمیل می کند. به طور کلی، بیت کوین در مسیر ادامه روند رشد فعلی خود با افزایش بیشتر در آینده نزدیک است.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا