🚨 اخبار ارز دیجیتال

بیت کوین (BTC) “سیگنال گرمای بیش از حد” را نمایش می دهد، تصحیح عمده ممکن است

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خودشان است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

قیمت بیت کوین (BTC) در این هفته افزایش چشمگیری را تجربه کرد و در دو نوبت جداگانه از بالاترین سطح تاریخ (ATH) گذشت. در حالی که آخرین ATH 70,083.05 دلاری نقطه عطف عظیمی را نشان می دهد، نشان می دهد که چگونه بیت کوین نشانه هایی از “گرم شدن بیش از حد” را نشان می دهد. با توجه به بینش از پلتفرم آنالیز کریپتو CryptoQuant.

با توجه به هیجان آشکار سرمایه گذاران در مورد شرط بندی روی ارزهای دیجیتال در حال حاضر، CryptoQuant هشدار می دهد که ممکن است یک اصلاح بزرگ برای ارزهای دیجیتال برتر در راه باشد. پلتفرم تحلیلی فاکتورهایی را فاش کرد که نشان می‌دهد ممکن است اصلاحی برای ارز دیجیتال در راه باشد. او نشان داد که چگونه “شاخص چرخه بازار خرس گاو نر، فاز گاو نر بیش از حد گرم شده را با افزایش قیمت ها به بالای ۶۵ هزار دلار نشان می دهد.”

احساس گرمای بیش از حد زمانی تشدید شد که قیمت به ۶۸۴۷۲.۲۸ دلار تغییر کرد که ۱.۷ درصد در ۲۴ ساعت افزایش یافت. به نظر می رسد که ماینرهای بیت کوین نیز بیش از حد پرداخت می شوند زیرا سودآوری به بالاترین سطح از دسامبر ۲۰۲۳ رسیده است.

علاوه بر این، CryptoQuant نشان داد که چگونه حاشیه سود محقق نشده سرمایه گذاران به ۵۷٪ افزایش یافته است. پلتفرم تحلیلی خاطرنشان کرد که اگر دامنه به این میزان باشد، از نظر تاریخی با اصلاح همراه بوده است زیرا سرمایه گذاران در نهایت سود خواهند برد.

بیت کوین چقدر می تواند سقوط کند؟

در حالی که زنگ خطر به صدا درآمده است، این سوال که قیمت بیت کوین چقدر می تواند با اصلاحات آتی کاهش یابد، همچنان معتبر است. اگرچه CryptoQuant چنین پیش‌بینی‌ای را در این تحلیل کنونی ارائه نمی‌کند، کی یانگ جو، موسس و مدیر عامل آن، قبلاً اعلام کرده بود که بیت کوین احتمالاً به قیمت ۴۶۳۷۶ دلار فهرست BTC ETF برنمی‌گردد.

او استدلال کرد که طلا هرگز زیر قیمت فهرست ETF 444 دلار معامله نشده است و در صورت رعایت پیشینه، ممکن است بیت کوین نیز زیر قیمت فهرست خود سقوط نکند. اگرچه قیمت بیت کوین از بالاترین حد خود اصلاح شده است، اما به طور فعال در حالت کشف قیمت است و احتمالاً یک روند صعودی غیرقابل پیش بینی در پیش است.

کارشناسان بازار مانند Samson Mow پیش‌بینی می‌کنند که بالاترین قیمت سکه در بلندمدت ۱ میلیون دلار خواهد بود که یک راهنمای خوش‌بینانه بزرگ است.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا