اخبار ارز دیجیتال

۳۰۰۰ دلار تخفیف بیت کوین در Binance.US، اما مشکلاتی وجود دارد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

بیت کوین با قیمتی بیش از ۲۷۵۰۰ دلار در Binance.US فروخته می شود که تقریباً ۳۰۰۰ دلار کمتر از قیمت نقدی جهانی است.

بیت کوین (BTC) با تخفیفی نزدیک به ۳۰۰۰ دلار در Binance.US به فروش می رسد، نرخی که به طور قابل توجهی بهتر از قیمت نقدی جهانی است، اما یک نکته وجود دارد.

در ۹ جولای، بسیاری از کاربران ارزهای دیجیتال متوجه افزایش شکاف قیمتی بین ارزهای رمزنگاری شده فهرست شده در صرافی‌های ارزهای دیجیتال ایالات متحده و قیمت نقدی جهانی شدند، به طوری که بسیاری از مردم این ارز را رمزنگاری می‌نامند. ما آن را «دپگ» ارز می‌نامیم.

نمودار BTC/USD Binance.US در حال حاضر قیمت ۲۷۵۳۶ دلار را نشان می دهد. سس: Binance.US

بیت کوین در حال حاضر با قیمت ۲۷۵۳۶ دلار در برابر دلار آمریکا در صرافی ها معامله می شود که حدود ۸.۵ درصد از قیمت نقدی جهانی دلار آمریکا ۳۰۱۰۶ دلار در زمان نگارش این مقاله تخفیف دارد.

سایر ارزهای رمزپایه نیز با قیمت های تخفیفی بر اساس دلار آمریکا معامله می شوند. اتریوم در Binance.US حدود ۲۰۰ دلار کاهش یافته است و در زمان نگارش این مقاله با قیمت ۱۶۹۵ دلار معامله می شود. برخی از استیبل کوین‌ها، مانند USDT، نیز در صرافی‌ها با قیمت ۰.۹۱۵ دلار معامله می‌شدند که پایین‌تر از تتر است.

با این حال، در حالی که تخفیف های ارزهای دیجیتال برای معامله گران آربیتراژ جذاب به نظر می رسد، واقعیت این است که اکثر سرمایه گذاران نمی توانند از آنها استفاده کنند.

این به این دلیل است که این تخفیف تنها زمانی اعمال می‌شود که ارزهای دیجیتال در برابر فیات دلار در صرافی‌های ارزهای دیجیتال معامله شوند.

مشکل این است که کاربران Binance.US از ۹ ژوئن قادر به واریز دلار جدید به این پلتفرم نیستند. این در واقع به این معنی است که ارز مجازی تخفیف خورده را فقط می توان با دلارهای آمریکا خریداری کرد که قبلاً قبل از تعلیق در حساب شما وجود داشته است.

ترس از اینکه Binance.US به زودی برداشت دلار آمریکا را متوقف کند، برخی از کاربران را واداشته است که ارزهای رمزپایه را زیر قیمت بازار معامله کنند تا از موقعیت های دلاری خود صرف نظر کنند.

مطابق با پست الکترونیک اطلاعات Binance.US به مشتریان در توییتر منتشر شده است و آخرین روز برای برداشت USD 20 جولای است.

مربوط: قیمت بیت کوین در صرافی بایننس آمریکا به ۷۰۰ دلار رسید

وضعیت مشابهی برای دلار استرالیا در اواخر ماه مه رخ داد، زمانی که شعبه استرالیایی بایننس ارز فیات را در داخل و خارج از ارائه‌دهندگان پرداخت شخص ثالث شرکت مسدود کرد.

قیمت بیت کوین بایننس در مقایسه با قیمت نقدی جهانی هنگام معامله در برابر دلار استرالیا ۲۰ درصد کاهش یافته است.

مجله: سکه های ناپایدار: از بین بردن چربی، نصب و راه اندازی، و سایر خطرات در راه استنویسنده: Martin Young

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا