🚨 اخبار ارز دیجیتال

آیا چرخه بیت کوین (BTC) به اوج خود نزدیک شده است؟ این متریک را بررسی کنید

به طور معمول، بیت کوین‌ها (BTC) ذخایر خود را فعال‌تر با نزدیک شدن قیمت به بالای چرخه حرکت می‌کنند. به گفته مدیر عامل CryptoQuant، وضعیت امروز به دور از این شور و شوق است. اما شاخص ها می گویند که حداکثر چند ماه دیگر به بالاترین حد خود می رسد.

معیار بحرانی بیت کوین (BTC) می گوید که چرخه چرخه بسیار دور است

در حالی که قیمت بیت کوین (BTC) بالای ۵۱۰۰۰ دلار تثبیت شده است، ۶۳ درصد از عرضه آن (بر اساس سرمایه واقعی) حداقل برای شش ماه متوالی غیرفعال بوده است. CryptoQuant تحلیلگر زنجیره ای می گوید که این می تواند نشان دهنده یک فاز توزیع مداوم برای بیت کوین (BTC) باشد.

کی یانگ جو، مدیر عامل شرکت امروز، ۱۷ فوریه ۲۰۲۴، گفت: “ما راه طولانی برای رسیدن به قله چرخه ای داریم.” در سه چرخه قبلی، این متریک در محدوده ۵-۱۵ درصد نزدیک به اوج قرار داشت.

نرخ سقف تحقق یافته بیت کوین (BTC) که در شش ماه گذشته غیرفعال بوده است، معیار مهمی است که برای تعریف فاز فعلی چرخه قیمت استفاده می شود.

در انتهای این چرخه، که در نوامبر ۲۰۲۲ به دنبال فروپاشی اکوسیستم FTX/Alameda ثبت شد، اندازه گیری نزدیک به ۸۰٪ بود.

هفته گذشته بیت کوین (BTC)، بزرگترین ارز دیجیتال، به سطوحی بازگشت که از دسامبر ۲۰۲۱ مشاهده نشده بود و از سطح ۵۳۰۰۰ دلار فاصله داشت.

قیمت بیت کوین جدید (BTC) ATH در ابتدای سه ماهه سوم ۲۰۲۴ پیش بینی می شود

رکورد تاریخی قیمت بیت کوین تقریباً ۶۹۰۰۰ دلار در ۱۰ نوامبر ۲۰۲۱ ثبت شد. امروز، بیت کوین ۲۴ درصد ارزان تر در حال تغییر است.

به طور معمول، بیت کوین (BTC) از ATH قبلی در ماه هشتم پس از نصف شدن فراتر می رود. رویداد بعدی (چهارمین) نصف کردن بیت کوین در آوریل امسال برگزار می شود.

طبق داده‌های IntoTheBlock، این به همراه نتایج هش‌ریت و دشواری مختلف، نشان‌دهنده احتمال رسیدن بیت‌کوین ATH بعدی در شش ماه آینده است.


منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا