🚨 اخبار ارز دیجیتال

بیت کوین (BTC) علیرغم افزایش آلت کوین، اتریوم (ETH) را در هم شکست

فهرست

  • رفتار گاو نر اتریوم
  • آیا اتریوم به بالاترین حد خود خواهد رسید؟

بیت کوین (BTC) وجود دارد آراسته همانطور که نسبت فعلی BTC/ETH نشان می دهد، این نسبت پیشروی قابل توجهی نسبت به اتریوم (ETH) است.

بر اساس آخرین داده ها، این نسبت ۱۸ برابر است و به بالاترین حد در دو سال گذشته باز می گردد.

این نشان می‌دهد که بیت‌کوین علی‌رغم افزایشی که در آلت‌کوین‌های مختلف مشاهده می‌شود، همچنان به عملکرد بهتری نسبت به ETH در ارزش بازار ادامه می‌دهد.

رفتار گاو نر اتریوم

اتریوم، دومین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار، از لحاظ تاریخی عملکرد بهتری از بیت کوین در طی مراحل بازار صعودی داشته است.

به طور معمول، اتریوم به دلیل ارزش بازار کوچک‌تر در مقایسه با بیت‌کوین، افزایش قیمت‌های شدیدتری را در طول دوره‌های صعودی شاهد بوده است که درصد سود بیشتری را ممکن می‌سازد.

علاوه بر این، نقش اساسی اتریوم در امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) و به‌عنوان پلتفرمی برای توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) اغلب به گمانه‌زنی‌های خوش‌بینانه دامن می‌زند.

نمودار این روند را نشان می دهد. زیرا در این دوره های خوش بینانه، زمانی که ETH در برابر BTC افزایش می یابد، نرخ تمایل به کاهش دارد.

آیا اتریوم به بالاترین حد خود خواهد رسید؟

احساسات در جامعه تجارت اتریوم در حال افزایش است زیرا بسیاری احتمال افزایش بی سابقه (ATH) در سال ۲۰۲۴ را در نظر می گیرند.

طبق گفته CryptoQuant، افزایش قابل توجه علاقه باز به معاملات آتی اتریوم نشان دهنده افزایش اعتماد سرمایه گذاران است.

بهره باز (تعداد کل قراردادهای آتی معوق) به بالاترین سطح خود از ژوئیه ۲۰۲۲ رسیده است. این مربوط به بهبود اخیر قیمت اتریوم از سطح پشتیبانی کلیدی ۱۵۰۰ دلار به بالای ۲۸۰۰ دلار است.

اگرچه این ارقام نشان دهنده روند صعودی سرمایه گذاران آتی است، اما توصیه می شود احتیاط کنید. افزایش سریع قیمت اتریوم و افزایش موقعیت های باز نشان می دهد که بازار مستعد نوسان است.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا