اخبار ارز دیجیتال

توضیح سقوط بیت کوین (BTC): آنتونی اسکاراموچی به کاتالیزور بزرگ نزول اشاره می کند

تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بیت کوین، بزرگترین ارز دیجیتال از نظر ارزش بازار، به کاهش خود از بالاترین سطح دو ساله خود ادامه داد زیرا سرمایه گذاران نتایج اولین روز پر هیاهو را برای صندوق های قابل معامله در مبادلات ردیابی ارز دیجیتال ارزیابی کردند.

در معاملات روز جمعه، BTC با ۱۰ درصد کاهش به ۴۱۴۴۴ دلار رسید. تقریبا بعد از مدتی ده ها ETF بیت کوین که معاملات خود را از روز پنجشنبه آغاز کرد، برای اولین بار از دسامبر ۲۰۲۱ به سرعت از ۴۹۰۰۰ دلار گذشت.

این ضرر در اوایل روز شنبه ادامه یافت و بیت کوین در ۲۴ ساعت گذشته با ۷.۴۷ درصد کاهش به ۴۲۷۱۵ دلار رسید.

به گفته آنتونی، بنیانگذار SkyBridge Capital اسکاراموچیفروش سهام Grayscale Bitcoin Trust ممکن است تا حدی به کاهش بیت کوین از زمان شروع معامله در ETF های بیت کوین کمک کرده باشد.

قیمت سهام تمام ETF های بیت کوین نیز در روز جمعه کاهش یافت. GBTC که از سال ۲۰۱۳ شروع به کار کرده است، در روز پنجشنبه به ۲.۳ میلیارد دلار رسید که بالاترین گردش مالی روز اول یک ETF است.

اسکاراموچی اضافه کرد که دارایی های ورشکستگی FTX نیز به دلیل افزایش فعالیت بازار پیرامون اعلام ETF که منجر به حجم فروش بسیار قابل توجهی برای بیت کوین شد، تخلیه کرد.

تحلیلگران چه فکر می کنند؟

به گفته تحلیلگر کریپتو علیبیت کوین از مرز بالای کانال موازی نشان داده شده در نمودار قیمت در ۴۸۰۰۰ دلار رد شد. اگر BTC به کاهش خود ادامه دهد، می تواند به سقف پایین کانال در ۳۴۰۰۰ دلار برسد و تا سقف بالای ۵۷۰۰۰ دلار افزایش یابد.

گرت سولوویاو که یک معامله گر کریپتو است، معتقد است که اولین آزمایش بزرگ برای بیت کوین در حال حاضر بین ۴۲۰۰۰ تا ۴۳۰۰۰ دلار است. اگر این سطح بحرانی ادامه یابد، BTC ممکن است دوباره شروع به افزایش کند. از طرف دیگر، اگر شکسته شود، ۳۸۰۰۰ دلار می تواند وارد بازی شود.

علیرغم کاهش قیمت فعلی، گاوهای ارزهای دیجیتال بر این باورند که بیت کوین می تواند در سال جاری به ۱۰۰۰۰۰ دلار یا حتی ۲۵۰۰۰۰ دلار برسد، که دلیل آن تایید اولین صندوق نقدی ایالات متحده توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) است.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا