🚨 اخبار ارز دیجیتال

تحلیلگر برتر: بیت کوین (BTC) می تواند به ۳۰۰۰۰۰ دلار برسد اما ابتدا چه اتفاقی خواهد افتاد

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • “ارزش قیمت احتمالی ۳۰۰۰۰۰ تا ۶۰۰۰۰۰ دلار” برای بیت کوین است
  • بیت کوین به سمت ۵۰۰۰۰۰ دلار می رود: Max Keizer

مایکل ون د پوپ، تاجر و تحلیلگر برجسته ارزهای دیجیتال، پیش بینی بیت کوین جدیدی را با هدفی فراتر از آخرین هدف تعیین شده توسط Max Keiser منتشر کرده است.

“ارزش قیمت احتمالی ۳۰۰۰۰۰ تا ۶۰۰۰۰۰ دلار” برای بیت کوین است

پیش‌بینی پوپ این است که ارز دیجیتال پرچم‌دار بیت‌کوین احتمالاً به سطوح قیمتی ۳۰۰۰۰۰ تا ۶۰۰۰۰۰ دلاری خواهد رسید. این به دلیل افزایش علاقه چندین مؤسسه مالی است که توسط راه اندازی اخیر ETF های بیت کوین مبتنی بر نقطه ایجاد شده است. اما قبل از آن، چند اصلاح اساسی در انتظار است.

در زمان نگارش این مقاله، ارز دیجیتال پیشرو با قیمت ۵۱,۰۸۶ دلار در حال تغییر است و بیت کوین پس از افت ۲.۷۷ درصدی که امروز به پایان رسید، اندکی بهبود یافته است. به طور کلی، بیت کوین از زمان اوج بالای ۵۲۰۰۰ دلاری خود در روز سه شنبه، ۲۰ فوریه، ۳.۳۲ درصد از دست داده است.

تا کنون، بیت کوین عمدتا توسط کمتر از دوازده ارائه دهنده ETF بیت کوین، از جمله BlackRock، Fidelity، VanEck و Ark Invest خریداری شده است. همه آنها روزانه مقادیر زیادی بیت کوین می خرند. ۱۲.۵ برابر تولید ماینرها در روز (۹۰۰ بیت کوین در مجموع، ۶.۲۵ بیت کوین برای هر بلوک جدید). در مورد Grayscale، این شرکت مدیریت صندوق به جای خرید بیت کوین تا کنون به فروش آن ادامه می دهد.

همانطور که U.Today در روز جمعه، ۲۳ فوریه گزارش داد، Fidelity از نظر ورودی روزانه ۸ ETF را شکست داد. این بار حتی توانست بلک راک را شکست دهد که معمولاً پس از راه اندازی ETF ها در خرید روزانه بیت کوین پیشتاز است.

در ۲۳ فوریه، Fidelity Wise Origin Bitcoin 3061 بیت کوین به ارزش ۱۵۶ میلیون دلار جمع آوری کرد. بلک راک این بار با خرید ۲۴۱۵ بیت کوین در آن روز در جایگاه دوم قرار گرفت. این معادل ۱۲۳.۳ میلیون دلار است.

بیت کوین به سمت ۵۰۰۰۰۰ دلار می رود: Max Keizer

ماکس کایزر، ماکسیمالیست برجسته بیت کوین، هدف ۵۰۰۰۰۰ دلاری بیت کوین را پیش بینی کرد. این بیش از ۲ برابر بیشتر از هدف بلندمدت قبلی او ۲۲۰۰۰۰ دلار است. این بار، کایزر اظهار داشت که انتظار دارد “آخرالزمان جهانی پول فیات” به زودی رخ دهد.

کایزر همان هدف قیمت بیت کوین را در توییت هایی در اوایل این هفته بیان کرد. در آنها، او یک سقوط بازار سهام به سبک سال ۱۹۸۷ را پیش بینی کرد که به ایالات متحده می آید

بسیاری از کارشناسان، از جمله آنتونی پمپلیانو، سرمایه گذار فرشته، اظهار می کنند که بازار سهام اکنون به اوج خود رسیده است. در واقع، پومپلیانو متوجه شد که جف بزوس، بیل گیتس و بسیاری از سیاستمداران آمریکایی سهام خود را در مقادیر زیادی به فروش می‌رسانند که گویی چیزی می‌دانند.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا