🚨 اخبار ارز دیجیتال

شمارش معکوس حماسی برای بیت کوین (BTC)، رویداد نصف شدن بیت کوین کش (BCH) آغاز می شود

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

هیجان در جامعه ارزهای دیجیتال در حال افزایش است زیرا هر دو بیت کوین (BTC) و بیت کوین کش (BCH) برای رویدادهای نصف شدن خود آماده می شوند.

با این نقاط عطف بسیار مورد انتظار در افق، سرمایه گذاران و علاقه مندان بی صبرانه روز شماری می کنند تا پاداش استخراج همراه با نرخ تورم به نصف برسد.

رویدادهای نصف کردن، که معمولاً هر چهار سال یک بار برای بیت‌کوین و بیت‌کوین کش اتفاق می‌افتد، در پروتکل‌های این ارزهای دیجیتال به عنوان راهی برای کنترل تورم و عرضه وارد بازار برنامه‌ریزی می‌شوند.

نصف کردن پاداش‌های استخراج با نصف کردن و سپس کاهش نرخ تولید سکه‌های جدید اغلب منجر به فشار صعودی بر قیمت‌ها می‌شود که به افزایش کمبود و ایجاد یک الگوی عرضه کاهش‌دهنده کمک می‌کند.

شمارش معکوس برای نصف شدن بیت کوین

انتظار می‌رود رویداد نصف شدن بعدی بیت کوین در آوریل ۲۰۲۴ رخ دهد، زمانی که پاداش بلاک برای ماینرها از ۶.۲۵ بیت کوین به ۳۱۲۵ بیت کوین در هر بلوک کاهش می یابد.

انتظار می رود این کاهش پاداش برای استخراج کنندگان بیت کوین تأثیر قابل توجهی بر پویایی عرضه بیت کوین داشته باشد و به طور بالقوه باعث افزایش تقاضا و افزایش قیمت ها شود.

محقق ارز دیجیتال و بلاک چین چند زنجیره ای OKLink شمارش معکوس فعلی برای رویداد نصف شدن بیت کوین را ۴۲ روز و ۱۰ ساعت اعلام می کند که تاریخ تخمینی آن ۲۰ آوریل ۲۰۲۴ است. بلاک های باقی مانده برای این رویداد در حال حاضر ۶۱۱۴ است.

شمارش معکوس نصف بیت کوین کش (BCH).

به همین ترتیب، هارد فورک بیت کوین، بیت کوین کش، نیز در حال آماده شدن برای رویداد هاوینگ است که قرار است در آوریل ۲۰۲۴ برگزار شود، البته زودتر از رویداد نصف شدن بیت کوین.

بر اساس گزارش OKLink، انتظار می‌رود رویداد نصف شدن بیت‌کوین کش در ۲۶ روز آینده رخ دهد و تا لحظه نگارش این مقاله، شمارش معکوس ۲۶ روز و ۹ ساعت ادامه دارد. تاریخ مورد انتظار رویداد نصف شدن BCH 4 آوریل ۲۰۲۴ است.

در آن زمان، پاداش بلاک به ماینرها از ۶.۲۵ BCH به ۳۱۲۵ BCH در هر بلوک نصف می شود که نشان دهنده کاهش پاداش استخراج در بیت کوین است.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا