🚨 اخبار ارز دیجیتال

تحلیلگر برتر پیشنهاد می کند بیت کوین (BTC) در پایان یک اصلاح است

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری، با تماس با کارشناسان مالی، تحقیقات خود را انجام دهید. ما معتقدیم همه محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بیت کوین (BTC) منجر به فروش شدید بازار شده است که منجر به کاهش بیش از ۷ درصدی در کل ارزش بازار آن شده است که در حال حاضر به ۲.۱۴ تریلیون دلار می رسد. بیت کوین به اندازه کافی در ماه آوریل به عنوان بدترین ماه از آوریل ۲۰۲۳ بسته شد، اما مایکل ون د پوپ، تحلیلگر برجسته بازار گفت. خوش بینانه بیت کوین در پایان اصلاح است.

بیت کوین مجبور به محدود کردن شد

در زمان نگارش این مقاله، قیمت بیت کوین به ۵۶۹۴۹.۱۵ دلار تغییر کرد که در ۲۴ ساعت ۸.۶۸ درصد کاهش داشت. به گفته این تحلیلگر، بیت کوین نسبت به بالاترین سطح اخیر خود ۲۰ درصد کاهش یافته است و ممکن است در آینده نزولی بیشتری برای این ارز دیجیتال وجود داشته باشد.

در حالی که انتظار می رود از این نقطه یک بازگشت بالقوه وجود داشته باشد، ون دی پوپ خاطرنشان کرد که سطح ۵۶۰۰۰ دلار تا ۵۸۰۰۰ دلار در صورت کاهش بیشتر، فاصله نزدیک مهمی خواهد بود. بیت کوین به ۵۶۵۵۵ دلار سقوط کرد که بدترین قیمت آن از ۲۸ فوریه تاکنون است.

مانند سایر تحلیلگران و صداهای بازار، ون د پوپ خوشبین است که ارز دیجیتال پیشرو بهبودی بزرگی را تجربه کند. اگرچه او هدف قیمتی را فاش نکرد، اما پیش‌بینی کرد که در کوتاه‌مدت تغییر کند.

آلت کوین ها ترجیح داده می شوند

اگرچه بازار نسبت به بیت کوین وحشیانه تر است، اما فروش آلت کوین به طور کلی مشاهده می شود. اتریوم (ETH) 8.95 درصد سقوط کرد و به ۲۸۸۶ دلار رسید، زیرا جنجال بر سر پروتکل EigenLayer همچنان بر احساسات تاثیر می گذارد.

این سکه با خطر تعیین قرارداد سرمایه گذاری توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) مواجه است. در صورت موفقیت آمیز بودن، شانس کسب تاییدیه برای ETF نقطه ای اتریوم اندک است، واقعیتی که بیشتر احساسات نسبت به ارز دیجیتال را کاهش می دهد.

به طور کلی، سولانا (SOL)، بایننس کوین (BNB) و XRP نیز بیش از ۷ درصد کاهش یافته اند. به گفته Michael van de Poppe، آلت کوین ها احتمالا قبل از بیت کوین بهبود خواهند یافت.


منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا