🚨 اخبار ارز دیجیتال

معامله گر گرت ون لاگن: بیت کوین (BTC) با قیمت ۲۰۰۰۰۰ دلار بیشتر از آنچه فکر می کنید ممکن است

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خودشان است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

معامله‌گر گرت ون لاگن با تحلیل‌های خود وقتی پیشنهاد داد که رسیدن بیت‌کوین (BTC) به ۲۰۰۰۰۰ دلار نه‌تنها امکان‌پذیر است، بلکه ممکن است زودتر از بقیه در افق باشد، با تحلیل‌های خود جنجال‌هایی را در میان معامله‌گران برانگیخت. منتظر ماندن.

با بررسی نمودار ارائه شده بیت کوین، مدل های قبلی عملکرد بیت کوین (ATH) پس از اوج خود در تمام دوران به یک روند شگفت انگیز رسید: قیمت دارای سابقه دو برابر شدن در عرض ۱۰ روز تا ۸۴ روز است. روزها.

مسیر فعلی بازار بیت کوین در نمودار یک روند صعودی قوی را نشان می دهد زیرا ارز دیجیتال از مرحله تثبیت به نام دوره “مبارزه” بیرون می آید. این مرحله با باریک شدن دامنه های بالا و پایین که یک الگوی همگرا را تشکیل می دهد مشخص می شود، این مرحله معمولاً قبل از یک شکست قابل توجه است.

انتشار اخیر ATH بیت کوین یک تحول حیاتی است. همانطور که تجزیه و تحلیل ون لاگن نشان می دهد، چنین نقاط عطفی در طول تاریخ با گاو نرهای تهاجمی دنبال شده است. نمودار بهبود ساختار یافته بازار را نشان می‌دهد که پس از مرحله “مبارزه” منجر به افزایش قیمت‌های جدید می‌شود.

این الگو فرضیه معامله گر را تقویت می کند که حرکت به سمت سطح ۲۰۰۰۰۰ دلار قبل از نصف شدن بعدی بیت کوین، رویدادی که از لحاظ تاریخی بر پویایی عرضه و تقاضا تأثیر گذاشته است، به طور فزاینده ای قابل قبول است.

با بررسی جزئیات نمودار فعلی بیت کوین، به نظر می رسد که سطح حمایت ۴۱۰۰۰ دلاری ثابت است و بارها آزمایش شده و نگه داشته شده است، به این معنی که پایه محکمی برای ارزش گذاری ارز دیجیتال است. از نظر انعطاف پذیری، بیت کوین از سقف ها سرپیچی می کند. نقطه عطف مهم بعدی سد روانی ۱۰۰۰۰۰ دلاری است. شکستن بالاتر از این سطح به طور بالقوه می تواند یک حرکت سهموی را ایجاد کند، که توسط اقدام تاریخی قیمت پس از شکست ATH پشتیبانی می شود.

در شرایط فعلی، اگر بیت کوین به دنبال الگوی دو برابری تاریخی خود پس از ATH ادامه دهد، بحث برای قیمت ۲۰۰۰۰۰ دلار قانع کننده خواهد بود. این سناریو بر اساس عوامل متعددی از جمله پذیرش پایدار شرکتی و تحولات نظارتی مثبت است.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا