اخبار ارز دیجیتال

سود نهنگ های بیت کوین (BTC) و اتریوم (ETH) از افت بازار: جزئیات

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

دارندگان ارزهای دیجیتال بزرگ، که معمولا به نام نهنگ ها شناخته می شوند، از رکود اخیر بازار برای انجام حرکات استراتژیک در بازارهای بی ثبات بیت کوین (BTC) و اتریوم (ETH) استفاده کرده اند. Lookonchain، یک پلتفرم پیشرو در تجزیه و تحلیل ارزهای دیجیتال، توییت کرد دو برابر، فعالیت های این نهنگ های آگاه را روشن می کند.

حرکات بازار و اقدامات این نهنگ‌ها بر ماهیت پویای فضای ارزهای دیجیتال تأکید می‌کند، جایی که نوسانات شدید قیمت خطرات و فرصت‌هایی را برای سرمایه‌گذاران ایجاد می‌کند. توانایی نهنگ ها برای مدیریت این نوسانات و بهره مندی از کاهش بازار، استراتژی های پیچیده ای را که توسط برخی از بازیکنان در اکوسیستم کریپتو استفاده می شود، نشان می دهد.

نهنگ ها در حال کار

در اولین توییت، Lookonchain به ظاهر نهنگی اشاره کرد که در خرید BTC شرکت داشت. این توییت نشان داد که در بحبوحه افت اخیر بازار، یک کیف پول تازه ایجاد شده ۷۰۰ بیت کوین (۲۹.۳۶ میلیون دلار) را از بایننس برداشت و آنها را با قیمت متوسط ​​۴۱۹۴۸ دلار خریداری کرد.

این حرکت توسط بیت کوین نهنگ یک خرید استراتژیک را در طول رکود بازار پیشنهاد می کند که نشان دهنده اعتماد به پتانسیل بلندمدت ارز دیجیتال پیشرو است. عقب نشینی قابل توجهی از بایننس در یک قیمت خاص، سؤالاتی را در مورد زمان بندی بازار نهنگ و چشم انداز بهبود بالقوه ایجاد می کند.

توییت دوم Lookonchain به دنبال افت اخیر قیمت ادامه داد و بیان کرد: اتریوم، یک نهنگ حساس ۳۶۰۰ ETH (8.9 میلیون دلار) را با قیمت کمتر خریداری کرده بود. این توییت مهارت نهنگ را در خرید ETH در ارزش‌های پایین‌تر و فروش در نقاط بالاتر نشان می‌دهد که منجر به سود فعلی تقریباً ۲۵.۸ میلیون دلار می‌شود.

در آخرین به روز رسانی، قیمت فعلی بیت کوین ۴۱۴۱۴ دلار است که نشان دهنده کاهش ۲.۹۷ درصدی در ۲۴ ساعت گذشته و ۹.۶۹ درصدی در هفت روز گذشته است. از سوی دیگر، قیمت اتریوم ۲۴۸۹ دلار است که در ۲۴ ساعت گذشته ۱.۸۲ درصد و در هفت روز گذشته ۴.۷۰ درصد کاهش داشته است.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا