اخبار ارز دیجیتال

امتیاز روند انباشت بیت کوین (BTC) به بالاترین حد خود در سه سال اخیر رسید: جزئیات

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بیت کوین (BTC) به عنوان یک پیشرفت قابل توجه در فضای ارزهای دیجیتال گذراندن یکی از مهم‌ترین رگه‌های پس‌انداز در نزدیک به سه سال اخیر، در امتیاز روند پس‌انداز به بالاترین حد خود در سه سال اخیر رسیده است. تحلیلگر محترم ارزهای دیجیتال، علی مارتینز، اخیراً به این روند در X (توئیتر سابق) اشاره کرد و بر اعتماد روزافزون سازمان‌های بزرگتر به بازار ارزهای دیجیتال تأکید کرد.

به گفته مارتینز، امتیاز گرایش تجمعی در چهار ماه گذشته نزدیک به ۱ بوده است. این نشان دهنده انباشت دارایی توسط مؤسسات بزرگتر است و نشان دهنده سطح قوی اعتماد در بازار کلی است. در یک توسعه مرتبط، مانند قبل گزارش شده است توسط U.Today نهنگ های بیت کوین اخیراً دارایی های خود را افزایش داده اند.

تقریباً ۶۷ استارتاپ اکنون دارای ۱۰۰۰ بیت کوین یا بیشتر هستند که نشان دهنده افزایش قابل توجه ۴.۵۰ درصدی دارایی در تنها دو هفته است. این افزایش دارایی توسط بازیگران نهادی نشان دهنده خوش بینی فزاینده در مورد پتانسیل پایدار بیت کوین است. با افزایش علاقه سازمانی به بیت کوین، ناظران این تحولات را از نزدیک دنبال می کنند.

احساسات بازار بیت کوین

طبق آخرین داده های موجود، بیت کوین در حال حاضر ۴۲۱۱۹ دلار قیمت دارد که نشان دهنده کاهش ۱.۷۲ درصدی در ۲۴ ساعت گذشته است. با این حال، این ارز دیجیتال با افزایش ۵.۱۷ درصدی ارزش طی هفت روز گذشته روند مثبتی را نشان داده است. حجم معاملات ۲۴ ساعته بیت کوین نیز با ۱۳.۶۵ درصد افزایش به ۲۵.۷۴ میلیارد دلار رسید که نشان دهنده افزایش فعالیت بازار است.

داده های Coinglass با وجود احساسات مثبت غالب نشان می دهد انحلال های قابل توجهی برای بیت کوین به مبلغ ۵۸.۵۲ میلیون دلار اتفاق افتاد. از این انحلال ها، ۴۵.۹۱ میلیون دلار به موقعیت های خرید و ۱۲.۶۲ میلیون دلار به موقعیت های فروش نسبت داده شده است. این داده‌ها حاکی از درجه خاصی از نوسانات در بازار است، حتی اگر سرمایه‌گذاران نهادی به ذخایر بیت کوین خود ادامه دهند.

به طور کلی، همانطور که علاقه سازمانی به بیت کوین همچنان در حال رشد است، افزایش مداوم در انباشت نه تنها اعتماد را در زمان حال افزایش می دهد، بلکه پتانسیل کمک قابل توجهی به بیت کوین را نیز دارد. ثبات طولانی مدت و رشد بازار گسترده تر. تعادل ظریف بین انباشت، انحلال و روند بازار بدون شک در روزهای آینده به دقت رصد خواهد شد.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا