🚨 اخبار ارز دیجیتال

۲۵ درصد کاهش در کارت های بیت کوین (BTC) بر اساس داده های تاریخی

همانطور که معامله گر سرکش @CryptoJelleNL اشاره می کند، هیچ چرخه بیت کوین (BTC) بدون اصلاحات دو رقمی به اوج خود نرسیده است. اینها همه فرصت های خرید هیجان انگیز بودند، اما الگوهای آنها از چرخه ای به چرخه دیگر تغییر می کند.

افت ۲۰ تا ۲۵ درصدی بیت کوین (BTC) می تواند فرصتی برای “خرید افت” ایجاد کند

بیت کوین (BTC)، بزرگترین ارز رمزنگاری شده، می تواند حداقل یک اصلاح دو رقمی را در مسیر خود به بالاترین قیمت جدید ببیند. همانطور که یک معامله گر باتجربه کریپتو با استفاده از @CryptoJelleNL در X توضیح می دهد، زمانی که ۲۰-۲۵٪ کاهش یابد، پنجره ای از فرصت برای گاوهای BTC باز می شود.

چنین اصلاحاتی در هر چرخه ثبت می شود. با این حال، با رشد فزاینده بازار، بازارهای باز شده در حال کوچک شدن هستند.

برای ارائه زمینه، در چرخه ۲۰۱۶-۲۰۱۷ BTC هفت اصلاح بسیار دردناک را پشت سر گذاشت. هر کدام ۳۰ تا ۴۵ درصد از قیمت بیت کوین (BTC) را با میانگین اصلاح ۳۲ درصد از بین برد.

چرخه بعدی، که بیت کوین را به سمت بالاترین رکورد فعلی (ATH) سوق داد، برای گاوها بسیار بخشنده تر بود: با پنج کاهش، میانگین ضرر تنها به ۲۴ درصد رسید.

این چرخه تاکنون تنها چهار اصلاح عمده داشته است که میانگین کاهش ۲۱ درصدی داشته است. بنابراین داده ها نشان می دهد که سرمایه گذاران باید حداقل برای یک شمع قرمز زشت آماده باشند.

بیت کوین (BTC) بالای محلی ۱۰ درصد کمتر از ATH 2021 است

اگر محاسبات @CryptoJelleNL معتبر باشد، منطقه ۴۶۰۰۰ تا ۴۷۰۰۰ دلاری بهترین منطقه برای علاقه مندان به بیت کوین خواهد بود که علاقه مند به فرصت های «خرید قیمت» هستند.

در زمان انتشار این خبر، بیت کوین (BTC) با قیمت ۶۱۶۸۳ دلار در صرافی های بزرگ نقطه ای تغییر می کرد. هفته گذشته بیش از ۲۰ درصد افزایش یافت و به حداکثر ۶۴۰۰۰ دلار رسید.

این سطح کمتر از ۱۰ درصد کمتر از بالاترین رکورد تاریخ ۶۹۰۰۰ دلار ثبت شده در ۱۰ نوامبر ۲۰۲۱ است.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا