🚨 اخبار ارز دیجیتال

بیت کوین در بحبوحه انقلاب نظارتی در ژاپن به بالاترین حد خود رسید

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

امروز بیت کوین در برابر ین ژاپن به نقطه عطف بی سابقه ای رسید و به رکورد ۷,۸۷۰,۰۰۰ ین رسید. این بالاترین ارزش گذاری را نشان می دهد بیت کوین از نوامبر ۲۰۲۱ در ژاپن، رکورد قبلی ۷,۷۹۴,۰۰۰ ین را پشت سر گذاشته است.

افزایش ارزش بیت کوین در برابر ین در دو هفته گذشته به میزان قابل توجهی ۲۵ درصد افزایش یافت و از رشد ۲۲ درصدی آن در برابر دلار در مدت مشابه پیشی گرفت. قابل ذکر است که بالاترین قیمت بیت کوین در برابر دلار در ۶۹۰۰۰ دلار باقی مانده است که نشان دهنده پتانسیل افزایش ارزش آن است.

""
منبع: نمای معاملاتی

این نوسان قیمت بیت کوین این در زمان تحولات نظارتی قابل توجهی در ژاپن، چهارمین اقتصاد بزرگ جهان رخ می دهد. مقامات ژاپنی اخیراً شرکت‌های سرمایه‌گذاری مخاطره‌آمیز محلی را برای سرمایه‌گذاری در پروژه‌های ارزهای رمزپایه تأیید کرده‌اند که نشان‌دهنده انحراف از محدودیت‌های قبلی است.

انقلاب کریپتو ژاپن

تاکنون، شرکت‌های سرمایه‌گذاری خطرپذیر ژاپنی از سرمایه‌گذاری مستقیم در دارایی‌های کریپتو منع شده بودند. با این حال، تصمیم اخیر دولت ژاپن نشان‌دهنده تغییر در موضع نظارتی است که به این شرکت‌ها اجازه می‌دهد تا سرمایه‌گذاری‌های ویژه ارزهای دیجیتال را دنبال کنند. گزارش ها: CoinPost او استدلال می کند که ژاپن قصد دارد پیش نویس اصلاحات را در اوایل سال ۲۰۲۴ به پارلمان ارائه کند که منعکس کننده یک گام مهم رو به جلو در اصلاحات نظارتی است.

ترکیبی از عملکرد رکوردشکنی بیت کوین در ژاپن و تغییرات مقرراتی نشان دهنده یک تحول قابل توجه در دنیای ارزهای دیجیتال است. از آنجایی که علاقه سازمانی به دارایی های دیجیتال در سطح جهانی همچنان در حال رشد است، اقدامات نظارتی ژاپن، این کشور را به عنوان یک بازیگر کلیدی در پذیرش و نوآوری ارزهای دیجیتال معرفی می کند.

با بیت کوین با غلبه بر موانع قبلی قیمت و غلبه بر موانع نظارتی به تدریج، ژاپن برای اهمیت بیشتر در بازار جهانی آماده است.

منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا