🚨 اخبار ارز دیجیتال

باندهای بولینگر بیت کوین در حالی که قیمت بیت کوین برای ۲۷۰۰۰ دلار رقابت می کند به منطقه اصلی می رسد

خالق باندهای بولینگر می‌گوید قیمت بیت‌کوین در یک نقطه تصمیم‌گیری در چارچوب باندهای بولینگر قرار دارد، اما تنها زمان نشان می‌دهد که آیا بیت‌کوین می‌تواند باعث شکست شود یا خیر.

همانطور که شاخص‌های کلاسیک نشان می‌دهند، بیت کوین (BTC) می‌تواند نوسانات صعودی جدیدی را نشان دهد، زیرا قدرت قیمت آن دوباره به سطوح کلیدی بازمی‌گردد.

که در ×پست در ۱۸ سپتامبر، جان بولینگر، خالق اندیکاتور نوسانات باندهای بولینگر، اظهار داشت که بیت کوین در موقعیتی قرار دارد که تصمیم شکست را اتخاذ کند.

آغاز «راهپیمایی» باندهای بولینگر بیت کوین

بر اساس داده های Cointelegraph Markets Pro و TradingView، بیت کوین مقاومتی چالش برانگیز است که از اواسط آگوست پس از رسیدن به بالاترین سطح جدید سپتامبر در روز گذشته، دور از دسترس بوده است.

برای بولینگر، نشانه های بزرگترین ارز دیجیتال دلگرم کننده است. باندهای بولینگر از انحراف استاندارد حول میانگین متحرک ساده برای تعیین محدوده قیمت و نوسان احتمالی استفاده می کنند.

در حال حاضر، BTC/USD یک کندل روزانه دارد که باند بالایی را لمس می کند. وقتی این اتفاق می‌افتد، می‌تواند نشان دهنده یک برگشت قریب‌الوقوع به باند مرکزی یا برعکس، رسیدن نوسانات صعودی باشد.

باندهای باریک اخیر بولینگر که در بیت کوین دیده می شوند، انتظارات را برای تحقق سناریوی دوم افزایش می دهند.

بولینگر در کنار نمودار اظهار داشت: “و پس از ایجاد مجموعه جدیدی از میله های کنترل در باندهای بولینگر پایین، اولین برچسب بالای باندهای بولینگر وجود دارد.”

“سؤال این است که آیا می توانید از باند بالایی بالا بروید یا خیر. برای پاسخ دادن خیلی زود است.”

نمودار ۱ روزه BTC/USD با استفاده از باندهای بولینگر. منبع: TradingView

Cointelegraph در مورد انقباض باند در ماه جولای گزارش داد. این رویداد قبل از بازگشت به سطح پایین تر رخ داد.

بازنشانی قیمت بیت کوین “کاملا معقول”

بولینگر حال و هوای فعلی را در میان معامله گران و تحلیلگران باتجربه بیت کوین در یک بازه زمانی کوتاه مشخص می کند.

مطالب مرتبط: قیمت FOMC در مقابل BTC “پایین محلی” – ۵ چیز که باید در مورد بیت کوین در این هفته بدانید

با وجود قدرت مشاهده شده در این هفته، احتیاط در حال افزایش است زیرا خطوط روند مختلف که قبلاً به عنوان حمایت عمل می کردند هنوز بالاتر از قیمت لحظه ای هستند.

در حال بحث در مورد وضعیت، منابع نظارتی زنجیره‌ای Material Indicators به ​​مشترکین X خود گفت که حرکت گاوها را زیر سوال ببرند.

در بخشی از این اظهار نظر آمده است: “سربار مقاومت فنی قابل توجهی در میانگین های متحرک اصلی و پشتیبانی در LL وجود دارد.”

“احتمال زیادی وجود دارد که یک پرش دامنه وجود داشته باشد و با هر شانسی، یک آزمایش قانونی برای سطح R/S انجام شود و تا پایان هفته ما شفافیتی در مورد اینکه BTC از اینجا به کجا می رود، خواهیم داشت.”

شاخص های کلیدی به تصمیمات آتی فدرال رزرو ایالات متحده در مورد نرخ بهره اشاره دارد که می تواند نوسانات شدید و سیگنال های تجاری کوتاه مدت غیرقابل اعتماد ایجاد کند.

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه های سرمایه گذاری نیست. همه اقدامات سرمایه گذاری و معاملاتی مستلزم ریسک هستند و خوانندگان باید هنگام تصمیم گیری تحقیقات خود را انجام دهند.


نویسنده: William Suberg
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا