🚨 اخبار ارز دیجیتال

بیت کوین: دارایی های BlackRock BTC به ۱۲.۳ میلیارد دلار در افزایش سرمایه گذاری بی سابقه رسید

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در اقدامی بزرگ، بلک راک، بزرگترین مدیر دارایی جهان، شاهد افزایش دارایی بیت کوین (BTC) خود به رقم خیره کننده ۱۲.۳ میلیارد دلار بوده است. این نقطه عطف قابل توجه در بحبوحه افزایش تاریخی ورودی به BlackRock iShares Bitcoin ETF (IBIT) رخ می دهد.

با توجه به این هوش آرکامبلک راک به بالاترین جریان روزانه زنجیره ای خود در طول هفته دست یافت و به ۱۲۶۰۰ بیت کوین به ارزش ۸۴۲ میلیون دلار رسید. با این افزایش بی سابقه جریان ورودی، بلک راک اکنون دارای ۱۸۳۳۰۰ بیت کوین به ارزش ۱۲.۳ میلیارد دلار است.

BlackRock iShares Bitcoin ETF (IBIT) 12600 بیت کوین در جریان ورودی رکوردشکنی اضافه کرد و از بالاترین رقم روزانه قبلی خود یعنی نزدیک به ۱۰۰۰۰ بیت کوین فراتر رفت. به نظر می رسد سرمایه گذاران این صندوق در حال خرید سقوط بزرگترین ارز دیجیتال جهان، بیت کوین، به پایین ترین سطح تاریخ هستند. اوج ها

بیت‌کوین روز سه‌شنبه به بالاترین سطح تاریخ ۶۹۰۰۰ دلار رسید، اما در عرض چند دقیقه کاهش قابل توجهی را تجربه کرد. قیمت به طور ناگهانی بیش از ۱۰ درصد کاهش یافت و قبل از بهبودی متوسط، تا ۵۹۲۲۴ دلار در Coinbase سقوط کرد.

بلک راک با بیش از ۱۸۳۳۰۰ بیت کوین به ذخیره ۱۹۳۰۰۰ بیت کوین MicroStrategy مایکل سیلر نزدیک می شود.

از زمانی که کمیسیون بورس و اوراق بهادار در ژانویه مجوز داده است، سرمایه گذاران برای شناسایی وجوه بیت کوین هجوم آورده اند. در این سال، ۱۰ صندوق به ۸.۹ میلیارد دلار رسید. بدون احتساب صندوق نقدی در ساختار صندوق قبلی گری اسکیل، صندوق های تازه تأیید شده دارایی های تقریباً ۲۶ میلیارد دلاری دارند. BlackRock iShares Bitcoin ETF (IBIT) از زمان راه اندازی آن در ۱۱ ژانویه به محبوب ترین ETF بیت کوین تبدیل شده است.

ذخایر قابل توجه بیت کوین بلک راک نشانه مثبتی برای بیت کوین است که نشان می دهد این ارز دیجیتال به عنوان یک طبقه دارایی در حال بلوغ است. بیت کوین در ابتدا به عنوان یک دارایی سوداگرانه با ارزش بنیادی کمی کنار گذاشته شد، اما ثابت کرده است که در مواجهه با بی ثباتی اقتصادی، یک ذخیره ارزش بادوام و بادوام است.

در زمان نگارش این مقاله، بیت کوین با ۱.۱۶ درصد افزایش در ۲۴ ساعت گذشته، ۶۷۵۵۲ دلار معامله می شد.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا