🚨 اخبار ارز دیجیتال

بیت فارمز سرعت ماینینگ را تسریع می کند و در ماه سپتامبر ۴۱۱ بیت کوین تولید می کند

BitFarms، یکی از بزرگترین ماینرهای بیت کوین در جهان، معتقد است که بسیاری از بزرگترین فرصت های رشد آن از نصف شدن بیت کوین آینده حاصل خواهد شد.

شرکت استخراج بیت کوین (BTC) کانادایی Bitfarms به شدت عملیات خود را افزایش داده است و میزان بیت کوین استخراج شده در ماه گذشته به میزان قابل توجهی افزایش یافته است.

Bitfarms در سپتامبر ۲۰۲۳ در مجموع ۴۱۱ بیت کوین استخراج کرد که ۷.۳ درصد نسبت به حجم استخراج در ماه قبل افزایش داشت، این شرکت در آخرین به روز رسانی استخراج خود در ۲ اکتبر اعلام کرد.

از ۴۱۱ بیت کوین استخراج شده، بیت فارمز ۳۶۲ بیت کوین را فروخت که در مجموع ۹.۵ میلیون دلار درآمد ایجاد کرد. این شرکت همچنان ۷۰۳ بیت کوین را در اختیار دارد که در زمان نگارش این مقاله تقریباً ۲۰ میلیون دلار ارزش دارد.

افزایش تولید ماینینگ نتیجه ادامه معرفی ماینرهای جدید BitFarms و رساندن تاسیسات آرژانتینی خود در ریو کوارتو به ظرفیت کامل به ۵۱ مگاوات (MW) است. با نصب تجهیزات جدید، مجموع ظرفیت عملیاتی بیت فارم به ۲۳۳ مگاوات رسید که تا سال ۲۰۲۳ ۲۴ درصد افزایش داشت.

همچنین در ماه سپتامبر، بیت فارمز توانست نرخ هش خود را از ۶.۱ اگزاهش در ثانیه (EH/s) 9 درصد افزایش دهد. علیرغم رشد قوی، نرخ هش اندکی کمتر از هدف سه ماهه سوم شرکت یعنی ۶.۳ EH/s باقی مانده است که منعکس کننده تأخیر در زیرساخت های الکتریکی در کارخانه Bitfarm’s Baie-Comeau در کبک است.

جف مورفی، مدیرعامل BitFarms گفت که این شرکت معتقد است بسیاری از بهترین فرصت‌های رشد آن از نصف شدن بیت کوین بعدی که انتظار می‌رود در آوریل ۲۰۲۴ رخ دهد، به دست خواهد آمد. گفته می‌شود که این روند ادامه دارد. رویداد چهارساله آتی شاهد افزایش پاداش بلاک برای استخراج کنندگان بیت کوین از ۶.۲۵ بیت کوین به ۳.۱۲۵ بیت کوین بود که به طور قابل توجهی هزینه استخراج را افزایش داد.

مورفی گفت: «برای این منظور، ما بر تقویت زیرساخت‌ها و ترازنامه خود تمرکز کرده‌ایم که انعطاف‌پذیری مالی را برای ما فراهم می‌کند تا زمانی که شرایط رشد بهینه است، فعال باشیم.

مربوط: ماراتن ماینر بیت کوین، بلوک های نامعتبر را در آزمایش ناموفق استخراج می کند.

اگرچه BitFarms افزایش قابل توجهی در تولید ماینینگ در سپتامبر ۲۰۲۳ ثبت کرد، اما سرعت استخراج این شرکت کمی کمتر از اعداد ثبت شده در سال گذشته است. میزان بیت کوین استخراج شده در ماه گذشته ۱۴.۶ درصد کمتر از سپتامبر ۲۰۲۲ بود. بیت فارمز از ابتدای سال تاکنون در مجموع ۳۶۹۲ بیت کوین استخراج کرده است، در حالی که سال گذشته این شرکت در مدت مشابه ۳۷۳۳ بیت کوین تولید کرده است.

شاخص های کلیدی عملکرد Bitfarms برای سال های ۲۰۲۳ و ۲۰۲۲. منبع: Bitfarms

این خبر در حالی منتشر می شود که دشواری استخراج بیت کوین در ماه سپتامبر ۲.۷ درصد نسبت به ماه قبل افزایش یافته است و ماینرهای بیت کوین انتظار دارند قیمت بیت کوین افزایش یابد. بر اساس برخی برآوردها، دشواری استخراج بیت کوین تا ۰.۷ درصد در تعادل خودکار بعدی در ۲ اکتبر کاهش خواهد یافت.

مجله: Web3 Gamer: Minecraft بیت کوین P2E، آیفون ۱۵، بازی های رمزنگاری، Formula E را ممنوع می کند

نویسنده: Helen Partz
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا