اخبار ارز دیجیتال

“حرکت بزرگ” بیت کوین پس از افزایش قیمت 30000 دلار در ماه مارس – آخرین تجزیه و تحلیل، برای ژوئیه تعیین شد

دوره های اندرو تیت


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

QCP Capital ادعا می کند که بیت کوین «کاملاً» مشغول تقلید از سقوط خود پس از مارس 2020 است.

یک مطالعه جدید پیش‌بینی می‌کند که «ادغام» بیت‌کوین (BTC) تا ماه جولای به پایان می‌رسد، زیرا خوش‌بینی نسبت به بازگشت قیمت بیت‌کوین باز می‌گردد.

شرکت بازرگانی QCP Capital در آخرین به‌روزرسانی بازار خود در 2 ژوئن فاش کرد که هم روی بیت کوین و هم بزرگ‌ترین آلت‌کوین، اتر (ETH) یک سوگیری صعودی وجود دارد.

سرمایه QCP: یکپارچه سازی بیت کوین “به طور کامل مستقر شده است”

قیمت بیت کوین از اواسط ماه مارس بین 26000 تا 31000 دلار در نوسان بوده است، اما تحلیلگران به طور فزاینده ای پیش بینی می کنند که یک حرکت صاف کردن آن زمان می برد.

سرمایه QCP یکی از آنهاست و پیش بینی می کنیم که این سیاست در پایان این ماه تغییر کند.

این ادعا می‌کند که این به لطف ناپدید شدن سقف بدهی ایالات متحده است و بیت کوین به طور صادقانه مراحل تجمیع و شکست را از سال 2020 بازسازی می‌کند.

گفت: «تصویب لایحه سقف بدهی مجلس نمایندگان و سنا برای تمدید سقف بدهی تا ژانویه 2025 به همه ما این امکان را می دهد که به جلو برویم و تا انتخابات ریاست جمهوری سال آینده آمریکا دوباره نگران هیاهوی سیاسی نباشیم.»

این به معنای بازگشت به برنامه‌ریزی عادی روایت‌های کلان و ارزهای دیجیتال مناسب است.»

برای QCP، سطح قیمت ممکن است متفاوت باشد، اما رفتار اصلی در سال 2023 همان چیزی است که در آغاز همه‌گیری ویروس کرونا بود.

پس از آن فدرال رزرو 4 تریلیون دلار نقدینگی منتشر کرد که به دارایی های ریسک اضافه کرد و در نهایت بیت کوین را به بالاترین حد خود رساند.

این مجله با استناد به نسخه قبلی نوشت: «در مارس 2020، زمانی که فدرال رزرو عرضه نقدینگی خود را منتشر کرد، ما در آستانه سقوط عظیم قیمت زیر 5000 دلار بودیم. سری خبرنامه “Just Crypto”.

به همین ترتیب، در مارس 2023، زمانی که بیت کوین تلاش کرد در نتیجه ریسک بحران بانکی به زیر 20000 بیت کوین سقوط کند، فدرال رزرو دوباره شیر نقدینگی را آزاد کرد و سپس با رفتن به چرخه نصف شدن بعدی، بیت کوین کاهش یافت. به سطح بالاتر از 30000 BTC. “

اگر این رابطه ادامه پیدا کند، مرحله بعدی مشخص است. خروجی چشمگیر از محدوده معاملاتی که QCP یک موقعیت اختیار خرید طولانی دارد.

او افزود: “این ادغام تا کنون بدون نقص پیش رفته است، اما ما انتظار داریم که در این ماه خیلی سریع به پایان برسد. ما شما را تشویق می کنیم که خود را برای حرکت بزرگ آینده از طریق Strangle قرار دهید.”

نمودار پیوست نشان می دهد که ژوئن از سال 2019 یک نقطه داغ برای BTC و ETH بوده است.

نمودار نوسانات BTC، ETH 3 ماهه “در پول” (نمایش).منبع: QCP Capital

روی شکست قیمت بیت کوین شرط بندی کنید

همانطور که توسط کوین تلگراف گزارش شده است، سیگنال های دیگری که از داخل بیت کوین سرچشمه می گیرد نشان می دهد که یک پارادایم جدید به زودی حاکم خواهد شد.

مقاله مرتبط: بیت کوین به 26500 دلار سقوط کرد، اما معامله گران به دنبال فرصت «غافلگیری صعودی» هستند

اینها شامل شاخص‌های زنجیره‌ای هستند که رفتار هادلر را دنبال می‌کنند، که BTC/USD را در اواخر ماه گذشته وارد مرحله انتقال از «تسلیم» به «خوشحالی» کرد.

در همین حال، چند تن از فعالان بازار استدلال کرده اند که حرکت قیمت بیت کوین در مرحله بحرانی قرار دارد و اکنون این مسیر تحت فشار است.

داده های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان می دهد که BTC/USD در آن روز نزدیک به 27000 دلار معامله می شد و در پایان ماه می 7 درصد کاهش داشت.

نمودار کندل 1 روزه بیت استمپ/دلار بیت‌استمپ. منبع: TradingView

مجله: AI Eye: 25000 معامله‌گر روی سهام ChatGPT شرط می‌بندند، هوش مصنوعی در پرتاب تاس بد است و موارد دیگر.

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه های سرمایه گذاری نیست. هر گونه سرمایه گذاری یا حرکت تجاری مستلزم ریسک است و خوانندگان باید قبل از هر تصمیمی تحقیقات خود را انجام دهند.

نویسنده: William Suberg

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا