🚨 اخبار ارز دیجیتال

بیت کوین در سال ۲۰۲۲ با کاهش ۶۰ درصدی قیمت بیت کوین، سهام تسلا را شکست خواهد داد.

تحلیلگران می گویند بیت کوین می تواند در سال جدید بدتر عمل کند، اما عملکرد قیمت بیت کوین بهتر از TSLA عمل نکرده است.

بیت کوین (BTC) پس از باز شدن وال استریت در ۲۸ دسامبر پس از اینکه سهام بازار را پایین آورد، به بالای ۱۶۷۵۰ دلار صعود کرد.

نمودار کندل استیک ۱ ساعته بیت کوین/دلار آمریکا (Bitstamp).منبع: Trading View

تحلیلگران بیت کوین به نگرانی های نزولی پایبند هستند

داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView بازیابی BTC/USD را از پایین‌ترین سطح محلی ۱۶۵۵۹ دلار در Bitstamp دنبال کردند.

پس از چند روز حرکت اندک به سمت بالا یا پایین، بیت کوین سرانجام با باز شدن بازارهای سنتی پس از تعطیلات کریسمس، شاهد سوسو زدن حرکت بود. متأسفانه برای گاوها، نوسانات در مسیر نزولی قرار دارد و BTC/USD به پایین ترین سطح خود از ۲۰ دسامبر رسیده است.

در بازار سهام، شاخص ایالات متحده پس از یک روز افتتاحیه ضعیف بهبود یافت، اما همچنان نتوانست نظر مفسران BTC را که بسیاری از آنها به پیش بینی های کوتاه مدت قیمت سخت پایبند بودند، تحت تأثیر قرار دهد.

“من نمی توانم به اندازه کافی استرس داشته باشم” تونی گینه من نوشته ام بخشی از به روز رسانی روز توییتر.

“فروش در هفته های آینده سرعت می گیرد. این بازار نزولی هنوز به پایان نرسیده است.”

نمودار همراه اهداف بیت کوین و چندین آلتکوین را نشان می دهد که اتر (ETH) به ۶۰۰ دلار کاهش یافته است.

نمودارهای قیمت بیت کوین، اتریوم، پولیگون و کاردانو. منبع: Toni Ghinea/ توییتر

حساب کاربری تحلیلی @illiquidmarkets نیز این کار را انجام می دهد گفت او گفت که پیروان باید «برای قیمت‌های حتی پایین‌تر در سال ۲۰۲۳ آماده شوند» که «پایین‌تر از آن چیزی است که بیشتر انتظار دارند».

در غیاب علاقه خریدار، تنها MicroStrategy و مدیر عامل آن، Michael Saylor، میزان قرار گرفتن در معرض BTC خود را افزایش دادند.

این شرکت که قبلاً یک شرکت سهامی عام با بزرگترین خزانه بیت کوین است، طبق یک پرونده، ۲۵۰۰ بیت کوین اضافی به ذخایر خود اضافه کرده است.

پایین، اما بهتر از تسلا

در همین حال، BTC/USD به ۱۶۷۰۰ دلار رسیده است که نسبت به سال گذشته حدود ۶۰ درصد کاهش داشته و تنها سه روز تا پایان سال باقی مانده است.

مربوط:

این به طور قابل توجهی با سهام تسلا (TSLA) مطابقت داشت، که قرار بود از سال تا به امروز بیش از ۷۲ درصد زیان را به ۱۱۳ دلار برساند.

مایک مک گلون، استراتژیست ارشد کلان در بلومبرگ اینتلیجنس، گفت که عملکرد این دارایی شواهد کافی برای سرگرم کردن پتانسیل بالای بیت کوین ارائه می دهد.

در این مطالعه آمده است: «اگر قوانین اقتصاد اعمال شود، قطعیت تقریباً کاهش عرضه بیت‌کوین و افزایش موجودی سهام تسلا به نفع عملکرد بهتر ارزهای دیجیتال است». ارسال شده هفته گذشته آن را در توییتر خواندم.

خروج ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا از TSLA در سال ۲۰۲۲ در رادار دیگران باقی ماند. وسط بحث کریستوفر بلومسترن، تحلیلگر، با اشاره به فعالیت های تجاری در شرکت در ۲۵ دسامبر گفت که سهام BTC و سهامداران تسلا در سال جاری “مصائب سختی را متحمل شده اند”.

او خلاصه کرد: «تسلا و بیت کوین از زمان تغییر نام تجاری خود در ۱۵ مارس ۲۰۲۱ به ترتیب ۴۸ درصد و ۷۰ درصد کاهش یافته اند. بسیار سرگرم کننده است.

نمودار BTC/USD در مقابل TSLA.منبع: Trading View

دیدگاه ها، افکار و نظرات بیان شده در اینجا فقط متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس کننده یا بیانگر دیدگاه ها یا نظرات Cointelegraph نیست.نویسنده: William Suberg

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا