🚨 اخبار ارز دیجیتال

خرس های بیت کوین به قیمت بیت کوین زیر ۲۷۰۰۰ دلار قبل از انقضای آپشن ۹۰۰ میلیون دلاری روز جمعه نیاز دارند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

قیمت بیت کوین در هفته گذشته به زیر ۲۸۰۰۰ دلار سقوط کرده است که به خرس‌ها در انقضای روز جمعه مزیت داده است.

انقضای گزینه های هفتگی ۹۰۰ میلیون دلاری بیت کوین (BTC) در ۱۲ می می تواند نقش تعیین کننده ای در تعیین اینکه آیا قیمت به زیر ۲۷۰۰۰ دلار می رسد یا خیر.

قیمت بیت کوین دوباره در ۳۰۰۰۰ دلار رد شد

خرس‌های بیت‌کوین احتمالاً از باد مخالف اقتصاد کلان، FUD سکه جاده ابریشم و عدم اطمینان ناشی از افزایش کارمزد تراکنش‌های بیت‌کوین برای کاهش قیمت بیت‌کوین در روزهای آینده استفاده خواهند کرد.

حرکت ۴ ساعته قیمت بیت کوین در انقضای اختیار. منبع: TradingView

جفت بیت کوین/دلار در ۶ می به بالای ۲۹۸۰۰ دلار رسید، اما به زودی روند تغییر کرد زیرا مقاومت قوی تر از حد انتظار بود.

اصلاح دو روزه ۸.۲ درصدی، حمایت ۲۷۴۰۰ دلاری را مورد آزمایش قرار داد و از نظریه تجارت جانبی حمایت کرد، زیرا سرمایه گذاران تحولات بحران اقتصادی و تأثیر بالقوه آن بر ارزهای دیجیتال را ارزیابی می کردند.

در همین حال، وارن بافت، سرمایه گذار میلیاردر، مالک برکشایر هاتاوی، دیگر به رشد اقتصادی ایالات متحده خوش بین نیست. چنین سناریوی بدبینانه ای برای اقتصاد جهانی ممکن است توضیح دهد که چرا برخی از معامله گران بیت کوین تصمیم گرفته اند در هفته گذشته قرار گرفتن در معرض خود را کاهش دهند و به طور قابل توجهی شانس شکستن ۳۰۰۰۰ دلار را کاهش دهند.

گزینه های بیت کوین: گاوها بیش از حد خوش بین بودند

علاقه باز برای گزینه های منقضی شده در ۱۲ می ۹۰۰ میلیون دلار است، اما تعداد واقعی احتمالاً کمتر خواهد بود زیرا خرس ها انتظار سطوح قیمتی زیر ۲۸۰۰۰ دلار را داشتند.

این معامله گران پس از اینکه قیمت بیت کوین ۱۱.۲ درصد بین ۹ آوریل تا ۱۴ آوریل افزایش یافت، بیش از حد خوشبین شدند و مقاومت ۳۱۰۰۰ دلار را آزمایش کردند.

گزینه های بیت کوین در ۱۲ مه سود باز را جمع می کنند. منبع: CoinGlass

نسبت تماس به فروش ۱.۶۵ نشان دهنده عدم تعادل بین ۵۶۰ میلیون دلار سود باز تماس (خرید) و ۳۴۰ میلیون دلار گزینه فروش (فروش) است.

با این حال، اگر قیمت بیت کوین تا ساعت ۸:۰۰ صبح UTC در ۱۲ می نزدیک به ۲۷۵۰۰ دلار باقی بماند، این گزینه های تماس (خرید) فقط با قیمت ۱۱ میلیون دلار در دسترس خواهند بود. این تفاوت به این دلیل است که اگر بیت کوین در زمان انقضا زیر آن سطح معامله شود، حق خرید بیت کوین با قیمت ۲۸۰۰۰ یا ۲۹۰۰۰ دلار بی فایده است.

گاوهای بیت کوین ۲۸۰۰۰ دلار را برای تعادل هدف قرار می دهند

در زیر چهار سناریوی محتمل بر اساس حرکت قیمت فعلی آورده شده است. تعداد قراردادهای اختیار معامله در دسترس برای محصولات فراخوان ( صعودی) و فروش (نزولی) در تاریخ ۱۲ می به قیمت انقضا بستگی دارد.

عدم تعادل به نفع هر یک از طرفین یک سود نظری است.

  • بین ۲۵۰۰۰ تا ۲۷۰۰۰ دلار: ۱۰۰ تماس در مقابل ۹۹۰۰ تماس. Bear کنترل کامل را در دست گرفت و ۲۳۰ میلیون دلار سود کرد.
  • بین ۲۷۰۰۰ تا ۲۸۰۰۰ دلار: ۴۰۰ تماس در مقابل ۵۰۰۰ تماس. نتیجه خالص یک مزیت ۱۲۰ میلیون دلاری در محصولات فروش است.
  • بین ۲۸۰۰۰ تا ۲۹۰۰۰ دلار: ۱۵۰۰ تماس در مقابل ۲۱۰۰ تماس. نتایج بین گزینه های خرید و فروش متعادل می شود.
  • بین ۲۹۰۰۰ تا ۳۰۰۰۰ دلار: ۳۳۰۰ تماس در مقابل ۸۰۰ تماس. نتیجه نهایی یک مزیت ۷۰ میلیون دلاری در محصول فراخوانی ( صعودی ) است.

این تخمین تقریبی گزینه‌های خرید مورد استفاده در شرط‌های صعودی را در نظر می‌گیرد و گزینه‌های فروش را که فقط در معاملات خنثی در مقابل معاملات نزولی استفاده می‌شوند، در نظر می‌گیرد. با این حال، این ساده سازی بیش از حد، استراتژی های سرمایه گذاری پیچیده تر را نادیده می گیرد.

به عنوان مثال، یک معامله‌گر می‌توانست گزینه فروش را بفروشد و عملاً در معرض دید مثبت بیت کوین بالاتر از یک قیمت خاص قرار بگیرد. متأسفانه راه آسانی برای تخمین این اثر وجود ندارد.

در نهایت، پس از اینکه مشخص شد شبکه بیت کوین طبق طراحی کار می کند، فشار فروش کاهش یافت و قیمت بیت کوین در حدود ۲۷۵۰۰ دلار تثبیت شد. با این وجود، معامله گران باید محتاط باشند زیرا خرس ها هنوز برای انقضای آپشن های هفتگی در روز جمعه موقعیت خوبی دارند و عملکرد منفی قیمت را ترجیح می دهند.

مربوط: هولدینگ های رمزنگاری پی پال در سه ماهه اول ۲۰۲۳ ۵۶ درصد رشد کردند و به نزدیک به ۱ میلیارد دلار رسید

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه های سرمایه گذاری نیست. هر گونه سرمایه گذاری یا حرکت تجاری مستلزم ریسک است و خوانندگان باید قبل از هر تصمیمی تحقیقات خود را انجام دهند.

نویسنده: Marcel Pechman

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا