🚨 اخبار ارز دیجیتال

پشته های شبکه مبتنی بر بیت کوین اکنون توسط NEAR Foundation، DeSpread و Luxor به عنوان اعتبار سنجی پشتیبانی می شوند.

قبل از فعال‌سازی ارتقای ناکاموتو، شبکه Stacks در حال تقویت اکوسیستم خود با مشارکت رهبران صنعت در قابلیت‌های سهام‌بندی و تأیید است.

NEAR Foundation، DeSpread و دیگران امضاکنندگان Stacks هستند

طبق اعلام رسمی تیم Stacks، هشت سازمان جدید حمایت از شبکه پیشرو بیت کوین L2 را به عنوان امضاکننده آغاز کرده اند: Blockdaemon، NEAR Foundation، DeSpread، Luxor، Chorus One، Kiln، Restake، و Alum Labs.

با ادغام گروه جدیدی از امضاکنندگان، Stacks تسلط خود را در بخش DeFi بر بیت کوین (BTC) و سایر برنامه های اقتصادی Web3 از بزرگترین شبکه بلاک چین تثبیت کرده است.

امضاکنندگان جدید به گروهی می‌پیوندند که قبلاً شامل مس، فیگمنت، لوگانودس، اکسورس، رایدر، و همچنین استخرهای سهامداری که به صورت مجزا اداره می‌شوند، می‌شوند.

در Stacks، امضاکنندگان مسئول اعتبارسنجی بلوک‌های Stacks جدید هستند. علاوه بر این، شرکت کنندگان جدید در نهایت مسئول امضای سپرده ها و برداشت ها برای تراکنش های BTC/sBTC خواهند بود.

آندره سرانو، رزیدنت sBTC بنیاد Stacks بر اهمیت اعلامیه برای کل اکوسیستم dApp در بیت کوین (BTC) تأکید می کند:

این امضاکنندگان لایه دیگری از حکومت غیرمتمرکز و زیرساخت های پیشرو در صنعت را به بیت کوین L2 پیشرو اضافه می کنند زیرا اکوسیستم برای باز کردن قفل اقتصاد بیت کوین و رساندن بیت کوین به میلیاردها کاربر کار می کند. ما با هم آماده هستیم تا موارد استفاده جدید و هیجان انگیز را برای بیت کوین باز کنیم.

همانطور که قبلا در U.Today پوشش داده شد، شبکه Stacks تعدادی ارتقاء فناوری را در سال ۲۰۲۳ فعال کرده است.

بیش از ۱ میلیارد دلار توکن STX که توسط سهام قفل شده است

به لطف طراحی متوازن مکانیزم شبکه، مجموعه امضاکننده باز است و شامل هزاران Stacker است که با اجماع Stacks، قبلاً بیش از ۱ میلیارد دلار در STX قفل کرده اند. پس از ارتقای Nakamoto، Stackers که در حال حاضر بازده بیت کوین برای کمک به امنیت شبکه کسب می کند، نقش اضافی اعتبارسنجی بلوک های Stacks را بر عهده خواهد گرفت.

افزودن امضاکنندگان «شهرت بالا» به این ترکیب به این معنی است که شبکه از احزاب دارای منافع خاص و سابقه عمل صادقانه سود می برد. این امضاکنندگان به صورت عمومی و شفاف مشارکت می‌کنند و زیرساخت‌ها و ابزارهایی دارند که می‌تواند به شناسایی بازیگران بد بالقوه کمک کند.

این شبکه کاملاً باز از امضاکنندگان همچنین بالاترین سطح غیرمتمرکز ممکن را تضمین می‌کند، مطابق با ارزش‌های علاقه‌مندان به موارد استفاده جدید برای بیت کوین خود.


منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا